مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

منصوریان: از روزی که قرارداد بستم دارم خودم را برای دربی آماده می‌کنم

سرمربی استقلال گفت: بله، دربی سه امتیاز دارد اما سه امتیاز خیلی حساس.

 باز خبر,علیرضا منصوریان در گفت و گویی درباره اینکه آیا پس از گذشت چند ماه از حضورش در استقلال با فضای پرتنش در این باشگاه کنار آمده است یا نه،اظهار داشت:من قبل از این که به استقلال بیایم می دانستم که فضای این تیم با نفت و همه تیم های دیگر متفاوت است. حتی با تیم ملی.

وی درباره اینکه پیش تر تجربه کاپیتانی استقلال را داشت گفت: کاپیتان بودن خیلی راحت است. کاپیتان که باشید ده نفر دیگر بغل دست شما  کار می کنند و شما باید رهبر داخل زمین باشید. اما در مربیگری شما باید همیشه نگاهت به ساق بازیکنان درون زمین باشد.

منصوریان در خصوص دربی ۸۳ نیز گفت: برای دربی استرس ندارم. البته این را می دانم که این بازی یک یک بازی متفاوت است. ماه هاست که خودم را برای این بازی آماده می کنم. راستش را بخواهید از روزی که قرارداد بستم دارم خودم را برای این بازی آماده می کنم. می دانم که این بازی خیلی مهم است.

وی ادامه داد:مربیان ما همیشه می گفتند که این بازی سه امتیاز دارد. بله،دربی،سه امتیاز دارد اما سه امتیاز خیلی حساس. دوست دارم که بازی قشنگی اتفاق بیفتد و فکر می کنم بازی قشنگی شود.

منصوریان خاطرنشان کرد:ایده های برانکو و ایده های من و اتفاقات فوتبالی در روز جمعه باعث می شود بازی قشنگی شود. امیدوارم به یاری حق برنده دربی ما باشیم و من بتوانم برای اولین بار که روی نیمکت استقلال نشستم از این دربی سربلند بیرون بیایم.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *