مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

آل سعود، مزه دهان برخی از دولتهای اسلامی را فهمیده است

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی دولتهای اسلامی دارای نرخ و قیمت هستند و عربستان مزه دهان این دولتها را فهمیده است و با دادن پول و رشوه آنها را خفه می کند.

 باز خبر,منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی پیرامون اینکه کشورهای مسلمان جهان باید در خصوص غصب مکه و مدینه توسط آل سعود وارد عمل شوند، اظهارکرد: متاسفانه ما تا به امروز از دولتهای اسلامی مایوس شده ایم زیرا تا به این لحظه اقدام قابل توجهی را در مقابله با عربستان انجام نداده اند.

به گزارش خانه ملت؛ وی با بیان اینکه انشاءالله ملتهای مسلمان در خصوص مقابله با آل سعود وارد عمل شوند، تاکید کرد: متاسفانه برخی دولتهای اسلامی دارای نرخ و قیمت هستند و عربستان مزه دهان این دولتها را فهمیده است و با دادن پول و رشوه آنها را خفه می کند.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: به جز جمهوری اسلامی ایران هیچ کدام ازکشورهای اسلامی در ارتباط با کشتار حادثه منا سال گذشته اعتراض نکردند و حتی جنازه های خود را نیز از عربستان به کشورهایشان منتقل نکردند و گفتند که آنها را در عربستان دفن کنید.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم خاطر نشان کرد: انشاءالله شرایط به گونه ای فراهم شود که انقلابیون لبنان، یمن و کشورهای دیگر زمام حکومت را در مکه و مدینه به دست بگیرند.

حقیقت پور افزود: ما معتقدیم باید رژیم حقوقی جدیدی در مکه و مدینه تعریف شود و این دو شهر به عنوان منطقه آزاد اسلامی تعیین شوند و مدیریتشان توسط علمای جهان اسلام اداره شود.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ وی تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی موجود در مکه و مدینه کشورهای مسلمان باید هر چه سریعتر به حاکمیت بربرهای موجود در حجاز پایان دهند و اجازه ندهند که به خانه خدا بیش از این در حصر قرار گیرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *