چند نکته درباره مصرف زیاد بادام بایدها و نبایدهای تغذیه در فصل بهار تاثیر ارتباط روانی پایدار میان والدین و کودکان در بزرگسالی مقایسه نرم‌افزار اتوکد و رویت – کدام نرم‌افزار بهتر است؟

پاسخ‌ غیرمناسب به تخریب‌ها باعث کاهش محبوبیت دولت می‌شود

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ‌ غیرمناسب به تخریب‌ها موجب ایجاد سوال در افکار عمومی و کاهش محبوبیت دولت شود.

 باز خبر,حمید گرمابی در گفت‌و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان این‌که «نقاط قوت و ضعف دولت را باید در کنار هم دید»، برجام را یک موفقیت بزرگ عنوان کرد و گفت: درشرایطی که داشتیم از لحاظ اقتصادی و مالی ایزوله می‌شدیم، برجام کشور را از این حالت خارج کرد، برجام یک موفقیت بین‌المللی است و دوست و دشمن این را یک موفقیت بزرگ برای ما می‌دانند. اگرچه برجام هنوز به طور کامل اجرایی نشده و در اجرای آن با مشکلات و بد عهدی‌های طرف مقابل روبه رو هستیم ولی در همین مدت کوتاه رفت و آمدها، امضا تفاهم‌نامه‌ها، اجرای پروژه‌ها و سرمایه گذاری‌ها همه نشانه‌های موفقیت‌اند.

وی مهار تورم و رشد اقتصادی را از موفقیت‌های دیگر دولت برشمرد و اظهار کرد: دولت کشور را با تورم ۴۰ درصدی و رشد اقتصادی منفی تحویل گرفت و اکنون نرخ تورم تک رقمی و رشد اقتصادی مثبت اعلام شده است، این یک موفقیت خوب برای دولت است که پس از سال‌ها به نرخ تورم تک رقمی رسیدیم.

وی با بیان این‌که «رکود و بیکاری دو نقطه ضعف است»، خاطرنشان کرد: برای خروج از رکود و رونق اشتغال دولت می‌تواند با سرمایه‌گذاری در بنگاه‌های کوچک، فعال کردن ظرفیت موجود در کارخانجات و تشویق مردم به خرید کالای داخلی ایجاد اشتغال و کشور را از رکود خارج کند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم با اشاره به مشکلات حوزه فرهنگ نیز تصریح کرد: همچنان مواردی وجود دارد که دولت یا کوتاه آمده یا برخورد مناسبی نداشته و نتوانسته در اعمال قانون و جلوگیری از اقدامات سلیقه‌ای به خوبی اقدام کند. در این موارد دولت در این ۳ سال توفیق چندانی نداشته است.

وی با تاکید بر این‌که «با اصل انتقاد موافقیم و آن را سازنده می‌دانیم»، افزود: اما اگر انتقاد به سمت تخریب سازمان یافته برود خوب نیست. اصلا قابل قبول نیست که به صرف این‌که با دولت موافق نیستیم تخریب سازمانه یافته آن را شروع کنیم. در مواردی دولت پاسخ مناسب نداده و این تخریب‌ها ادامه پیداکرده است و ممکن است عدم پاسخ‌دهی مناسب دولت موجب ایجاد سوال در افکار عمومی و کاهش محبوبیت دولت شود.

وی معتقد است: دولت صداوسیما را در کنار خود ندار و این باید جبران شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA