اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد
مدیر فوریت‌های پزشکی علوم پزشکی مشهد

۱۲۶ مهمان یک مراسم عروسی در کلات به‌علت مسمومیت غذایی معاینه شدند

مدیر اورژانس و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهدمقدس گفت: در یک مراسم عروسی در روستای آبگرم از توابع کلات ۱۲۶ نفر مسموم شده و توسط اورژانس مورد معاینه قرار گرفتند.

بازخبر / رضا وفایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: حدود ۱۲۶ نفر از مهمانان یک مجلس عروسی در روستای آبگرم در توابع کلات به سبب خوردن غذای آلوده دچار مشکلات معده شده و یک پزشک از خود شهرستان و یک تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند. از تعداد ۱۲۶ نفر که مورد معاینه قرار گرفتند ۱۱۳ نفر به‌صورت سرپایی درمان شده و ۱۳ نفر به مشهد مقدس اعزام شدند.

مدیر اورژانس و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس بیان کرد: از تعداد ۱۳ نفر افرادی که به مشهد اعزام شده بودند ۱۲ نفر در بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد و یک نفر در بیمارستان ۲۲ بهمن تحت مداوا قرار گرفتند که بخش عمده آن‌ها هم اکنون وضعیت مناسبی داشته و مرخص شده‌اند.

وفایی‌نژاد تصریح کرد: به‌طور قطع غذای توزیع شده در این مجلس با مشکل روبه‌رو بوده و برای پی‌بردن به نوع آلودگی و مشکلات موجود از آن‌ها نمونه‌برداری شده و آزمایشات مختلفی ‌روی آن در حال انجام است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *