فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی

مقبره خانوادگی پروین اعتصامی به «دفتر اشخاص گمشده» تبدیل شد!

در آستانه ۲۷ شهریور ماه روز بزرگداشت شعر و ادب، در اتفاقی تعجب برانگیز مقبره خانوادگی پروین اعتصامی به «دفتر اشخاص گمشده» تبدیل شد!

 باز خبر,بر اساس این گزارش، ایرج نوبهار از شاعران کشورمان در گفت‌وگو با فارس در این باره می‌گوید: در مسافرت اخیر به شهر قم با صحنه دلخراشی مواجه شدیم، دیدیم که کاشی های سر در آرامگاه شخصی و خانوادگی اعتصام الملک کنده شده و به جای آن تابلو (دفتر اشخاص گمشده ) نصب شده بود. همان مقبره خانوادگی و شخصی اعتصام الملک پدر پروین ادیب و دانشمند اسلامی که چند کتاب او هنوز در دانشگاه های اسلامی دنیا تدریس می‌شود.

۱۳۹۵۰۶۲۳۰۰۰۰۸۰_photol

پروین نیز در سال ۱۳۲۰ در جوار پدر و مادر دفن شد. اما مدتی است به دستور معاونت فرهنگی آستان حضرت معصومه(س) این مقبره خانوادگی تبدیل به محل کار و دفتر اشخاص گمشده شه است.

۱۳۹۵۰۶۲۳۰۰۰۰۷۶_photol

نوبهار ادامه داد: پروین ستاره تابان شعر و ادب و اخلاق است. فلسفه شناس، جامعه شناس، روانشناس، یک روحانی پاک نهاد و پاکدامن و نماد فضیلت های اخلاقی یک انسان کامل بود، تمامی زندگانی کوتاه او وقف خدمات فرهنگی و اجتماعی شد و من او را ژاندارک شعر و ادب ایران می‌دانم.

۱۳۹۵۰۶۲۳۰۰۰۰۷۳_photol

این شاعر می‌افزاید: این کار جز توهین به فرهنگ و ادب و دلسردی اهل قلم و آنان که از سراسر دنیا برای زیارتش می آیند شده است و شایسته فرهنگ و ادب میهن اسلامی
نیست جبران و تصحیح این اشتباه در اسرع وقت نشانه سعه صدر و فرهنگ مسولین خواهد بود، بدیهی است شخص اینجانب موضوع را از طریق مراجع ذی صلاح تعقیب خواهم کرد.

پسندیدم(3)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *