چند نکته درباره مصرف زیاد بادام بایدها و نبایدهای تغذیه در فصل بهار تاثیر ارتباط روانی پایدار میان والدین و کودکان در بزرگسالی مقایسه نرم‌افزار اتوکد و رویت – کدام نرم‌افزار بهتر است؟

آیین معارفه شهردار منطقه دو بندرعباس برگزار شد

در این مراسم که شهردار، قائم مقام شهردار و جمعی از مدیران شهرداری بندرعباس حضور داشتند، با تقدیر از زحمات افشین مظهری شهردار پیشین منطقه دو، مهدی رنجبری به عنوان شهردار جدید این منطقه معرفی شد.

باز خبر, در این مراسم که شهردار، قائم مقام شهردار و جمعی از مدیران شهرداری بندرعباس حضور داشتند، با تقدیر از زحمات افشین مظهری شهردار پیشین منطقه دو، مهدی رنجبری به عنوان شهردار جدید این منطقه معرفی شد.

در این مراسم شهردار بندرعباس ضمن تقدیر از زحمات شهردار پیشین منطقه دو در توسعه خدمات این منطقه گفت: با توجه به رکود اقتصادی موجود، برنامه‌ریزی مناسب و اقدامات مؤثر در این منطقه موجب شد، این منطقه همواره در رده خوب بین مناطق شهرداری بندرعباس باشد.

وی افزود: جابجایی مدیران شهرداری بندرعباس در راستای سیاست‌های مدیریتی شهر و با هدف تسریع در خدمت‌رسانی صورت می‌گیرد و  مدیران در هر جایگاهی باید به سلامت اداری، تسهیل در انجام خدمات و توسعه و بهبود خدمت توجه ویژه داشته و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت عموم شهروندان به کار برند.

در ادامه این مراسم افشین مظهری با اشاره به تلاش‌ها و دقت مدیران و کارشنان این منطقه در انجام وظایف، افزود: در مدت یک سالی که در این مجموعه حضور داشتم پروژه‌های مختلف به بهره‌برداری رسیده است و همه اینها با همت و تلاش همکاران بدست آمده است.

وی در پایان گفت: قرار گرفتن در هر جایگاهی، فرصت محدودی است که برای خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت آنها در اختیار ما قرار می گیرد که باید از این فرصت‌ها برای خدمت رسانی به شهروندان نهایت استفاده را ببریم .

در ادامه مهدی رنجبری شهردار جدید منطقه دو گفت: امیدوارم دوشادوش همکاران پرتلاش این شهرداری بتوانیم در راستای توسعه مدیریت شهری و افق‌های ترسیم شده برای عمران، آبادانی و پیشرفت این منطقه حرکت کنیم.

اضافه می‌شود: مهدی رنجبری پیش از این مسولیت مدیریت عمران منطقه یک شهرداری بندرعباس را بر عهده داشت.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *