مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

نشست نمایندگان اصولگرا و مستقل مجلس برای جمع‌بندی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری

عضو فراکسیون ولایت مجلس گفت: نمایندگان اصولگرا و مستقل مجلس تا پایان هفته نشستی را برای هماهنگی در خصوص مسائل سیاسی کشور و از جمله انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهند کرد.

 باز خبر,اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: بناست تا پایان هفته آینده اکثریت نمایندگان اصولگرا و مستقل مجلس نشستی را به منظور جمع‌بندی در خصوص مسائل سیاسی آتی و از جمله انتخابات ریاست جمهوری برگزار کنند.

وی افزود: بنا داریم تا در این نشست حرکت‌هایی را در استان‌ها در ارتباط با مسائل مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و مسائل دیگر صورت دهیم.

عضو فراکسیون ولایت مجلس اظهار داشت: به نظرم مجلس نباید در بحث انتخابات ریاست جمهوری منفعل باشد و باید به طور جد به موضوع ورود پیدا کند و معتقدم هنوز نباید روی مصداق‌ها کار کرد.

رنجبرزاده در پایان با بیان اینکه این نشست در محلی خارج از مجلس برگزار خواهد شد، گفت: طبق برنامه برگزاری این نشست قطعی است اما باید دید که چه تعداد از نمایندگان در تهران حضور دارند و تلاش می‌کنیم تا این نشست برگزار شود.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *