چند نکته درباره مصرف زیاد بادام بایدها و نبایدهای تغذیه در فصل بهار تاثیر ارتباط روانی پایدار میان والدین و کودکان در بزرگسالی مقایسه نرم‌افزار اتوکد و رویت – کدام نرم‌افزار بهتر است؟

شکست سنگین فوتسال ایران مقابل اسپانیا در جام جهانی

تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمیبا به اسپانیا باخت.

باز خبر,تیم ملی فوتسال ایران در دیدار نخست خود در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا از ساعت ۵:۳۰ امروز به مصاف اسپانیا رفت که در نهایت با نتیجه ۵ بر یک مغلوب این تیم قدرتمند اروپایی شد.
تیم ایران در نیمه اول با وجود اینکه موقعیت‌های خوبی را به‌دست آورد، اما نتوانست دروازه اسپانیا را باز کند و با شکست ۳ بر صفر به رختکن رفت. گل‌های اسپانیا را در این نیمه لوزانو (یک)، روئیز (۷) و آیکاردو (۱۷) به‌ثمر رساندند.
در نیمه دوم نیز تلاش ایران برای شکست اسپانیا کافی نبود و در نهایت این نیمه نیز با شکست ۲ بر یک شاگردان ناظم‌الشریعه به پایان رسید. گل‌های اسپانیا را در نیمه دوم میگلین (۲۷)، آیکاردو (۳۳) وارد دروازه ایران کردند. حسن‌زاده هم در دقیقه ۲۸ از روی نقطه پنالتی تک گل تیم کشورمان را به‌ثمر رساند.
در دیگر دیدار این گروه آذربایجان با پنج گل از سد مراکش گذشت. ایران در دیدار بعدی خود روز جمعه و از ساعت ۵:۳۰ به مصاف مراکش خواهد رفت.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *