یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب ثبت رکورد طولانی‌ترین مدت زندگی با قلب پیوندی در گینس چرا باید روزانه فیبر کافی دریافت کنیم؟

دونالد ترامپ: قایق ها و سربازان ایرانی را به ضرب گلوله دور می کنیم

دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با اشاره به رویارویی های اخیر قایق های تندروی ایران در خلیج فارس با ناوهای آمریکایی، مستقیم اقدام به تهدید کرده است

بازخبر ،دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با اشاره به رویارویی های اخیر قایق های تندروی ایران در خلیج فارس با ناوهای آمریکایی، مستقیم اقدام به تهدید کرده و گفته است: سربازان ایرانی را که اقدام به برای ناوهای آمریکا مزاحمت ایجاد کنند، به ضرب گلوله دور و از آب ها خارج می کنیم.

به گزارش «تابناک»، چندی پیش برخورد نزدیک میان قایق های تندروی ایرانی در آب های خلیج فارس با شناورها و ناوهای آمریکایی منجر به برخی چالش ها شد که واکنش های اساسی مقامات ارشد نظامی ایالات متحده را در پی داشت.

اکنون بعد از چند هفته، دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده در این خصوص سخن گفته و مستقیم سربازان ایرانی را تهدید به گلوله کرده است.

دونالد ترامپ: قایق ها و سربازان ایرانی را به ضرب گلوله دور میکنیم

وی بیان کرد: در خصوص ایران، اگر آنها با قایق های کوچک خود، سعی کنند در اطراف شناورها و ناوهای ما حرکاتی را انجام دهند که مجاز به انجام آنها نیستند، به ضرب گلوله از آب ها خارج خواهند شد.

وی گفته است: در همان حالی که در پی گسترش و توسعه نیروی دریایی خود به سمت هدف ۳۵۰ کشتی هستیم، که در واقع ۱۰۰ فروند بیشتر از تعداد فعلی است، ناوهای مدرن و جدیدی را به دست خواهیم آورد که به گونه ای طراحی شده اند تا قادر به قابلیت های دفاع موشکی باشند.

دونالد ترامپ این سخنان را شب گذشته در ایالات فلوریدا و در جایی که سخنرانی انتقادی شدیدی بر علیه هیلاری کلینتون داشت بر زبان آورده است. وی در این سخنرانی، همچنین رقیب دموکرات خود را فردی «با شخصیت بی ثبات» خطاب کرده است.

وی به شکلی طعنه آمیز، فرار هیلاری کلینتون از ماجرای افشای ایمیل های شخصی اش را بزرگترین پیشرفت وی در ماه های اخیر دانسته و گفته است: اگر هیلاری کلینتون در یک راهپیمایی فردی را به قتل برساند، به همین سادگی از آن فرار خواهد کرد. وی گفت، این بلایی است که بر سر کشور آمریکا آمده است.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *