مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

سرخاب : از آلومینیوم تنها بی اعتباری و بی پولی آن مانده است

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: از تیم آلومینیوم چیزی نمانده است جز بی اعتباری و بی پولی آن.

بازخبر ، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: از تیم آلومینیوم چیزی نمانده است جز بی اعتباری و بی پولی آن.

عباس سرخاب در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: بازی حذفی بازی سختی است اما برای تیم آلومینیوم دیداری تدارکاتی بود و روی این بازی حساب ویژه ای باز نکرده بودیم.

وی اظهار کرد: بازی تدارکاتی رسمی بود زیرا ما دیر کار خود را شروع کرده ایم و ۱۵ جلسه ای است که تمامی بازیکنان را در اختیار داشتم و این سومین بازی رسمی و تدارکاتی مان بود و متأسفانه در شرایط بدی قرار گرفته ایم.

سرخاب با اشاره به اینکه عدم حمایت های شرکت آلومینیوم و کشته شدن زمان باعث شد تا نتوانیم موفق باشیم، ادامه داد: مشکلات زیادی در سد راه قرار دارد که نمی شود تمامی آن ها را باز کرد اما مدیریت باشگاه تلاش بسیاری کرد تا این مشکلات به حداقل برسد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان تصریح کرد: تمامی تلاش ما شکل دادن به تیم است اما نام آلومینیوم مانند گذشته نیست و این تیمی شکست خورده، بی پول و کم اعتبار است و هر بازیکنی می خواهیم جذب کنیم میلی برای حضور در آلومینیوم ندارد و برای هرمزگان زیبا نیست که تیمی راهی مسابقات لیگ دسته دوم کنیم.

وی با بیان اینکه باید در جذب نفرات بیشتر تلاش کنیم، افزود: از مسئولان استان می خواهم حمایت ها بیشتر شود تا به موفقیت برسیم، اضافه کرد: حمایت ها باید در حد معنوی نباشد بلکه حمایت های مالی مهم تر است زیرا بازیکنان خانواده دارند و بسیاری از بازیکنان دو سال است پول نگرفته اند.

سرخاب تصریح کرد: در بوشهر با یازده بازیکن رفتیم و در شیراز کمی کامل تر شدیم اما برابر نماینده تبریز بهتر کار کدیم و روی اشتباهات فردی گل دریافت کردیم که علت آن هم عدم هماهنگی و بدنسازی نامناسب بود و اگر نتیجه می گرفتیم در حق فوتبال ظلم کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه باید برنامه ریزی صحیح، تقویت تیم و حمایت های ملی سه عامل مهم در موفقیت است، خاطرنشان کرد: سرخاب و جباری زاده به تنهایی نمی توانند کاری کنند و اطمینان می دهم اگر حمایت شود نه مانند سال گذشته که خود یک تنه مانع انحلال آلومینیوم شدم، می توانیم در این فصل به موفقیت برسیم وگرنه بازهم نتیجه ای نخواهیم برد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان با بیان اینکه شک نکنید سیاست فعلی پیدا کردن استعدادهای بومی است، تصریح کرد: در حال حاضر چهارده بازیکن بومی و اکثرآ زیر بیست سال در آلومینیوم حضور دارند و اینچنین فعالیت هایی نیاز به سرمایه گذاری، برنامه ریزی اصولی و حمایت های استان دارد.

وی ادامه داد: باید پله پله حرکت کنیم و به مرور زمان تقویت کنیم بازیکنان بومی و با آمادگی ذهنی آن ها را هل دهیم و بتوانیم بهره برداری کنیم و نیازمند زمان است و با یکسال نمی شود کاری کرد.

سرخاب با اشاره به اینکه اگر از بخش خصوصی حمایت می شد و با برنامه ریزی ۵ ساله به نتیجه می رسیدیم، اذعان کرد: آن شرکتی که به واسطه بنده آمد صحبت های مفصلی کردیم و طی برنامه ریزی پنج ساله هدف مان لیگ برتر بود که امسال مشکلات جزیی پیش آمد و سال آینده با قدرت وارد مسابقات می شود و امیدوارم بتوانیم به هدف مان برسیم.

این پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه دوست دارم نماینده استان را راهی لیگ برتر کنم، خاطرنشان کرد: هر مربی نیاز به فرصت دارد تا به هدفش برسد و با شش هفته نمی توان کاری کرد، اما این حواشی مانع شد تا آلومینیوم را به لیگ برتر برسانم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان بیان کرد: هر مربی دوست دارد قهرمان شود و باید در کنار آن دیدگاه سازندگی هم داشته باشیم اما مسئولان ورزش استان اهدافشان مشخص نیست و نباید تنها به فکر ساخت و ساز اماکن ورزشی باشند بلکه باید به فکر سازندگی و برنامه ریزی داشته باشند.

وی با بیان اینکه فکر با هدف و اتاق فکر نخبگان در هرمزگان وجود ندارد، تصریح کرد: در هرمزگان دو میلیارد پول جمع نمی شود تا تیمی راهی لیگ برتر شود اما تبریز به تنهایی سه نماینده در لیگ برتر دارد که بالغ بر ۶۰ میلیارد سرمایه صرف می کنند و این جای تأسف دارد هرمزگان توانایی این سرمایه ندارد.

سرخاب با اشاره به اینکه تیم آلومینیوم در ظاهر منحل و زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان اداره می شود، اظهار کرد: نمی دانم حامی این تیم کیست و چه کسی پشتیبان تیم آلومینیوم است و نمی دانیم چه آینده ای برای مان پیش می آید.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان با اشاره به اینکه معتقدم دولت باید از ورزش حمایت کند، خاطرنشان کرد: بخش خصوصی هم چندان میلی ندارد و باید دولت به ویژه در مناطق محروم امکاناتی باید ورود کند و با هدف شادی جوانان حمایت کند و چرا هرمزگان با این منابع و بنگاه های اقتصادی در بحث حمایت مالی ورزش استان مشکل دارد.

سرخاب اگر می خواهیم بخش خصوصی ورود کند باید تسهیلات با بهره منسب بدهیم، تصریح کرد: بخش خصوصی با تفکرات فنی و اصولی متقاعد کردم اما اتفاقاتی که در رأس آن حمایت های دولت است، شکل نمی گیرد مانند ترکیه که باشگاه ها را به بخش خصوصی واگذار کرد و اکنون ترکیه اینچنین باشگاه هایش پیشرفت کرده اند اما در ایران حمایتی از بخش خصوصی در ورزش نمی شود.

وی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم با نتیاج مان در هفته های آتی دل هواداران را شاد کنیم و روزی برسد هرمزگان در سطح فوتبال آسیا نماینده داشته باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *