هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

تا آخر هفته باران می بارد/ افزایش دما در خوزستان

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در نیمه شمالی کشور تا آخر هفته باران می بارد.

بازخبر / محمد اصغری اظهار داشت: براساس پیش بینی های هواشناسی، ۱۵ تیر تا ۱۵ مرداد گرمترین روزهای سال را شاهد خواهیم بود. این در حالی است که امسال به طور میانگین هوا ۱٫۵ درجه گرمتر می شود.

وی ادامه داد: در هفته جاری روند افزایش دما در استان خوزستان تداوم داذد و هوا چند درجه گرمتر می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی تاکید کرد: در جنوب شرق کشور شاهد تداوم بادهای ۱۲۰ وزه خواهیم بود و سرعت باد امروز تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. سرعت باد در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه به ۹۵ کیلومتر هم می رسد و بر میزان گرد و خاک افزوده می شود.
اصغری با اعلام اینکه بارش باران تا آخر هفته در نیمه شمالی کشور ادامه دارد، تاکید کرد: با ورود دو موج بارشی از امروز شاهد بارش در شمال غرب و شمال کشور هستیم. امروز برای استان های آذربایجان شرقی،غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از شمال خراسان رضوی بارش باران پیش بینی می شود.
وی با اشاره به بارش در تهران، تاکید کرد: امروز به صورت پراکنده در تهران باران می بارد اما در آخر هفته هوای تهران بارانی بوده و شدت بارش ها  زیاد است.
پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.