فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی
به نقل از ایندیپندنت؛

استقبال غیرمسلمانان از لباس شنای اسلامی در فرانسه

نشریه ایندیپندنت نوشت: هرچه فرانسه ممنوعیت بیشتری علیه لباس شنای اسلامی(بورکینی) اعمال می‌کند؛ غیرمسلمانان بیشتری به سمتش جذب می‌شوند.

به گزارش بازخبر و به نقل از پایگاه خبری «indy۱۰۰.independent»، هفته گذشته مناطق زیادی در فرانسه تصمیم به ممنوعیت لباس شنای اسلامی به بهانه ناهماهنگی آن با ارزش‌های فرانسوی گرفتند. مانوئل والس، نخست‌وزیر فرانسه نیز اعلام کرده بود که این لباس نشان اسارت زنان است و با ممنوعیت آن در شهر کن، جزیره کرس و نیز لو توکه موافقت کرده بود.

تییری میگول، رئیس خدمات شهری کن نیز توهین‌های بیشتری کرده و گفته بود: این لباس نشانه وفاداری به جنبش‌های تروریستی است که ما با آن‌ها در جنگ هستیم.

در پاسخ به این اتفاقات، اعتراضات زیادی نیز از سوی مردم شکل گرفت.

احدا زانتی، طراح ۳۸ ساله لبنانی‌‌تبار که در استرالیا زندگی می‌کند، چندین خط تولید راه‌اندازی کرده و هزاران دست از این لباس شنای اسلامی در سراسر جهان به فروش رسانده است.

وی می‌گوید: حدود نیمی از مشتریان او مسلمان نیستند.

زانتی افزود: این لباس شنا فقط مختص زنان مسلمان طراحی نشد، بلکه ضمن رعایت پوشیدگی به گونه‌ای طراحی شد که با فرهنگ و سبک زندگی استرالیایی نیز هماهنگ باشد.

وی گفت: این لباس از سوی زنان همه ادیان، فرهنگ‌ها و قومیت‌ها به هر دلیلی که دارند، می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

زانتی افزود: زنان حق دارند آنچه را می‌خواهند، بپوشند و انتخاب کنند و فکر می‌کنم هیچ کس نباید این حق را از آنان بگیرد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *