چند نکته درباره مصرف زیاد بادام بایدها و نبایدهای تغذیه در فصل بهار تاثیر ارتباط روانی پایدار میان والدین و کودکان در بزرگسالی مقایسه نرم‌افزار اتوکد و رویت – کدام نرم‌افزار بهتر است؟

لوپس: به بازی با ایران فکر می‌کنیم تا قهرمانی جهان/ تیم شما نقطه ضعف ندارد

سرمربی تیم ملی فوتسال اسپانیا با ستایش از بازیکنان تیم ملی ایران از نبود بازیکنان کلیدی‌اش در جام جهانی و احتمال پیرزوی ایران مقابل اسپانیا گفت.

باز خبر,به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران در نخستین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا از ساعت ۵:۳۰ بامداد سه شنبه به مصاف اسپانیا می‌رود. در این زمینه با ونانسیو لوپس سرمربی تیم ملی اسپانیا و برترین مربی جهان در سال ۲۰۱۵ گفت‌وگویی داشته‌ایم. متن کامل مصاحبه لوپس با ایسنا را در ادامه بخوانید:
* آقای لوپس! ابتدا در مورد وضعیت تیم ملی اسپانیا توضیح دهید. بسیاری از کارشناسان فوتسال جهان معتقدند اسپانیا در تمام پست‌ها بهترین بازیکنان را دارد.
ما بازیکنان بسیار خوبی داریم اما این جمله در تمام جام‌های جهانی گفته می‌شود. با این حال بازیکنانی چون کیکه، رودریگزر، دنیل ایبانیرز و پانوئل روبرتو که بهترین‌های دنیا بودند در تیم ما حضور ندارند اما این مطلب همیشه گفته می‌شود. با این وجود کار سختی برای مرحله بعد داریم و همیشه با تواضع و احترام با تیم‌های روبه‌رو برخورد می‌کنیم چرا که از این نکته آگاهیم که هر تیمی قابلیت مغلوب کردن ما را دارد.
*ارزیابی شما از بازی با ایران چیست؟ چه هدفی در این بازی دارید؟
هدف ما دقیقا همان هدفی است که ایران دارد. بازی بسیار زیبایی را مقابل تیم ملی ایران که بازیکنان بزرگی دارد، نظاره گر خواهید بود. علاوه بر این، ایران سطح بسیار بالایی دارد و قطعا به مراحل بالاتر در جام جهانی صعود خواهد کرد.

*تیم ملی ایران را چطور می‌بینید؟ چه نقاط ضعف و قوتی دارد؟
تیم ملی ایران ضعفی ندارد. تیم بزرگی است و بزرگترین قوتش در استعداد فنی بازیکنانش در فاز حمله است.
*خطرناک‌ترین بازیکن ایران از نظر شما کدام است؟
از نظر من همه بازیکنان ایران خطرناک هستند و ما نباید هیچ کدام از آن‌ها را دست کم بگیریم.
*اسپانیا پیش از این سه بار با ایران در جام جهانی بازی کرده و در دو بازی اخیر به تساوی رسیده است. ایران برای برد در چهارمین مصاف اعلام آمادگی کرده است.
بله با این مطلب موافقم چرا که ایران همیشه شروع بهتری در جام‌های جهانی نسبت به ما داشته است.
*مسیر صعود تیمی که در گروه F، دوم می‌شود، راحت‌تر است. اسپانیا به دنبال اول شدن است یا دوم؟
ما ۱۰۰ درصد به دنبال پیروزی در تمام بازی‌ها هستیم و اصلا به مرحله بعد فکر نمی‌کنیم. بیش از همه چیز ابتدا باید به دنبال صعود باشیم و اگر به عنوان تیم اول صعود کنیم مسلما برای ما خیلی بهتر است.
*ایران بازی‌های تدارکاتی خوبی پیش از جام جهانی نداشته است. اسپانیا در این زمینه چه فعالیتی کرده است؟
این یک نوع نگاه است. اما به نظر من ایران آماده سازی خوبیداشته است. ما هم به بهترین نوعی که می‌توانستیم اسپانیا را آماده جام جهانی کرده‌ایم.
*اسپانیا امسال قهرمان می شود؟
ما فقط به بازی اول مقابل ایران فکر می‌کنیم و بازی به بازی جلو می‌رویم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *