یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب ثبت رکورد طولانی‌ترین مدت زندگی با قلب پیوندی در گینس چرا باید روزانه فیبر کافی دریافت کنیم؟

مرادی : خواهان ماندن آیت الله نعیم آبادی در هرمزگان هستیم

نماینده مردم بندرعباس در بهارستان با بیان اینکه خواهان ماندن آیت الله نعیم آبادی در هرمزگان هستیم گفت: وی در زمان حضورش در استان کارنامه موفقی دارند و همواره حمایت خوبی از استان در تمامی موارد به ویژه بحث پارسیان داشته‌اند و جاده امروز بندرعباس-سیرجان مدیون پیگیری آیت الله نعیم آبادی است.

بازخبر ، نماینده مردم بندرعباس در بهارستان با بیان اینکه خواهان ماندن آیت الله نعیم آبادی در هرمزگان هستیم گفت: وی در زمان حضورش در استان کارنامه موفقی دارند و همواره حمایت خوبی از استان در تمامی موارد به ویژه بحث پارسیان داشته‌اند و جاده امروز بندرعباس-سیرجان مدیون پیگیری آیت الله نعیم آبادی است.

احمد مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: : وظیفه داریم که جایگاه ائمه جمعه و نماینده ولی فقیه در استان را تقویت کنیم و شایعاتی که چند در شبکه‌های مجازی وجود داشت صحیح نیست.

وی اضافه کرد: درباره شایعات شنیده‌ام و طی ملاقاتی با نماینده ولی فقیه در هرمزگان درباره اینکه واقعا قصد رفتن از هرمزگان را دارند صحبت کردیم که وی گفتند همچنان در استان هستم.

اینده مردم بندرعباس در بهارستان با بیان اینکه خواهان ماندن آیت الله نعیم آبادی در هرمزگان هستیم گفت: وی در زمان حضورش در استان کارنامه موفقی دارند و همواره حمایت خوبی از استان در تمامی موارد به ویژه بحث پارسیان داشته اند و جاده امروز بندرعباس-سیرجان مدیون پیگیری آیت الله نعیم آبادی است.

مرادی با بیان اینکه رفت یا نرفتن نماینده ولی در استان بستگی به تصمیم دفتر مقام معظم رهبری دارد، افزود: در شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور نیز بنای به تغییر امام جمعه بندرعباس نیست.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *