مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

دولت از ارائه لیست۳۰۰۰ نفره دریافت کنندگان حقوق های نجومی سرباز زد

به گفته عضو شورای اسلامی شعر تهران، دولت آشکارا از ارائه لیست سه هزار نفره دریافت کنندگان حقوق های نجومی به قوه قضاییه سر باز می‌زند.

بازخبر,به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،مجتبی شاکری در جلسه غیرعلنی امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور ضمن گرامیداشت روز عرفه و فرازهای سرشار از عشق و عرفان حضرت سیدالشهدا(ع) در دعای مخصوص این روز و ابراز امیدواری همدلی و وحدت جهان اسلام مقابل شجره ملعونه آل صعود ، اظهار کرد: برخی از اعضای شورای شهر در مصاحبه های خود طی چند روز اخیر اصولگرایان شورا را متهم می کنند که جاده صاف کن شهرداری شده اند. این اظهارات نه تنها بی انصافی، بلکه دروغ و تهمت است. بنابراین توصیه می کنم دوستان قدری بیشتر رعایت تقوا داشته باشند.

وی با اشاره به پرسش مکرر شهروندان در دیدارهایی مردمی در خصوص فیش های حقوقی نجومی، گفت: سوال مردم این است که چرا مدعی العموم با اشراف و اطلاعی که از موضوع دارد به طور مستقل برای برخورد با این قضیه ورود نمی کند و در انتظار ارائه لیست متخلفان توسط دولت است؟ دولت آشکارا از ارائه لیست سه هزار نفره دریافت کنندگان حقوق های نجومی به قوه قضاییه سر باز می زند و در این بین سخنگوی دولت تنها آمار ۱۵ تن را ارایه می کند که برخی از آن ها وجوه دریافت شده را به صندوق دولت منتقل کردند و حتی وزیر نفت با نگرانی می گوید با پیگیری فیش های نجومی ۵۰۰ مدیر در این حوزه از کار برکنار می شوند . به این ترتیب می خواهند افکار عمومی را از ادامه پیگیری مطالبه شان منصرف کنند. اما مردم انتظار دارند مدعی العموم قویا راسا به این پرونده ورود و با متخلفان برخورد کند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *