مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
فرمانده انتظامی هرمزگان خبر داد

کشف بیش از ۵۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۵۷ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال، طی چهار عملیات موفق پلیسی طی ۴۸ ساعت گذشته در سطح استان خبر داد.

بازخبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عزیزالله ملکی با اشاره به کشف بیش از ۵۷ میلیارد ریال کالاهای قاچاق در ۴۸ ساعت گذشته اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان بندرلنگه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده کانتینردار مشکوک شده و در بازرسی تخصصی از کامیون پنج تن و ۴۶۰ کیلوگرم قطعات هواساز قاچاق فاقد مدارک گمرکی به ارزش ۴۵ میلیارد ریال کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

وی افزود: همچنین مأموران انتظامی شهرستان خمیر با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از دپو کالای قاچاق در روستای «کسه» از توابع کهورستان مطلع و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از محل ۲۱ هزار و ۵۴۱ ثوب انواع البسه و ۲۳ هزار و ۷۶۲ عدد انواع مواد نیروزا به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: طی عملیاتی دیگر مأموران انتظامی شهرستان بستک با اجرای طرح پایش محورهای مواصلاتی دو دستگاه کانتینر حاوی کالای قاچاق را متوقف و در بازرسی از آن سه میلیون و ۸۲ هزار عدد انواع اسباب بازی، ۴ هزار و ۸۰ عدد انواع بلندگوی خودرو و ۴۹۸ عدد مانیتور قاچاق به ارزش ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کشف و دو متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

ملکی با اشاره به عملیات موفق دیگری توسط مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس، تصریح کرد: مأموران ایست بازرسی شهید میرزایی بندرعباس با توقیف یک دستگاه سواری سمند، ۲۵۰ هزار نخ سیگار خارجی و ۳۸۷ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان خطر قاچاق را برای استان و کشور خطر امنیتی و اقتصادی بزرگی دانست و تصریح کرد: تمام انسان‌های مؤمن و باانصاف باید با این پدیده زشت و خلاف شرع که منطبق بر خواست دشمن است مقابله کنند و عموم شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه جرم، با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

 

پسندیدم(5)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *