یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب ثبت رکورد طولانی‌ترین مدت زندگی با قلب پیوندی در گینس چرا باید روزانه فیبر کافی دریافت کنیم؟

۵۰ دانش‌آموز قشمی بورسیه منطقه آزاد می‌شوند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در راستای استفاده از ظرفیت‌های نیروی انسانی این جزیره، ۵۰ دانش آموز موفق قشمی در کنکور سال ۹۶ و در رشته‌های مورد نیاز منطقه آزاد، بورسیه علمی و سپس به‌کار گرفته می‌شوند.

 باز خبر,به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حمیدرضا مؤمنی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قشم گفت: هدف بلند منطقه آزاد بومی‌سازی و استفاده از پتانسیل و ظرفیت موجود در این شهرستان است و در این راستا ۵۰ دانش‌آموز مستعد قشمی در کنکور سال ۹۶ در رشته‌های مورد نیاز این منطقه، تا مقطع کارشناسی ارشد بورسیه و سپس به کار گرفته می‌شوند.

وی ارتقای وضعیت آموزشی مدارس و تربیت نیروی انسانی ماهر در جامعه را از دیگر برنامه‌های سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد و اظهار داشت: در سال تحصیلی آینده عملیات ساخت مجتمع بزرگ آموزشی فرهنگ با ۷۰ فضای آموزشی در قشم آغاز می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: این مجتمع آموزشی تمام هوشمند و مطابق استانداردهای لازم با امکاناتی نظیر نمازخانه، کتابخانه، آزمایشگاه و فضاهای ورزشی خواهد بود.

مؤمنی، آموزش و پرورش را زیرساخت توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای دانست و خاطرنشان کرد: مناطق آزادی موفق هستند که از نظر منابع انسانی دارای زیرساخت‌های قوی و مهیاتر باشد و قطعاً در رسیدن به مؤلفه‌های اقتصادی پیشروتر خواهند بود.

رئیس شورای آموزش و پرورش قشم اضافه کرد: اگر بخواهیم زیرساخت‌ها که همان مدارس و محل تربیت نیروی انسانی و فرهنگ است را درست کنیم و بهتر از آن بهره‌برداری کنیم باید به نیازهای جامعه مخاطب پاسخ دهیم و در این راستا منطقه آزاد به‌دنبال اختصاص بخشی از درآمدهای خود به دستگاه تعلیم و تربیت است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *