چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

آغاز هفته دولت در هرمزگان با غبارروبی مزار شهدا/ بندرعباس با ۱۶۰۰ میلیارد تومان پروژه رتبه اول را در هرمزگان دارد

هفته دولت در استان هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان و اعضای شورای اداری استان در گلزار شهدای شهر بندرعباس آغاز شد.

بازخبر،ویژه برنامه‌های هفته دولت در استان هرمزگان از دقایقی قبل با حضور جاسم جادری استاندار هرمزگان، معاونان استانداری و اعضای شورای اداری استان در گلزار شهدای بندرعباس و با تجدید میثاق با شهدا و اهدای تاج گل به مزار شهیدان ۸ سال دفاع مقدس به طور رسمی آغاز شد.

قرار است در اولین روز از هفته دولت در استان هرمزگان، ۲۳۳ پروژه‌ عمرانی شهر بندرعباس که با اعتبار ۱۶۰۰ میلیارد تومان ساخته شده است، مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

این پروژه‌ها در حوزه بنادر و دریانوردی، راه و شهرسازی، صنعت و معدن و تجارت، منابع طبیعی، بنیاد مسکن و راه روستایی، بهداشتی و درمانی، آب و فاضلاب، برق، عمران شهری، شیلات، گاز و فرآورده‌های نفتی ساخته و آماده افتتاح شده‌اند.

در هفته دولت امسال ۶۸۶ پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان به ارزش ۱۹۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد که در مقایسه با هفته دولت سال گذشته ۱۴۳ درصد رشد را نشان می‌دهد.

افتتاح یک مجتمع خدمات رفاهی جاده‌ای با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال، افتتاح یک مدرسه ۱۲ کلاسه با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال، پست برق درخت سبز با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال و یک کارخانه بزرگ تولید قیر به ارزش ۲۸۰ میلیارد ریال، شاخص‌ترین پروژه‌های روز اول هفته دولت است که در شهرستان بندرعباس مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

قرار است از فردا معاونان استاندار هرمزگان با حضور در شهرهای مختلف استان، پروژه‌های تکمیل شده برای هفته دولت امسال را مورد بهره‌برداری قرار دهند.

به گزارش فارس، بندرعباس بزرگ‌ترین شهرستان استان هرمزگان و مرکز این استان است که بیش از ۶۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *