چند نکته درباره مصرف زیاد بادام بایدها و نبایدهای تغذیه در فصل بهار تاثیر ارتباط روانی پایدار میان والدین و کودکان در بزرگسالی مقایسه نرم‌افزار اتوکد و رویت – کدام نرم‌افزار بهتر است؟
محمد بارانی

یک پیشکسوت فوتبال:انتخاب هراتیان خاطرات پارک اهدایی مردم هرمزگان به اصفهان را تداعی کرد

یک پیشکسوت فوتبال استان هرمزگان گفت: انتخاب مدیرعامل فولاد هرمزگان به سمت ریاست هیئت فوتبال اصفهان مشابه ساخت پارکی در اصفهان و نام‌گذاری پارک اهدایی مردم هرمزگان به مردم اصفهان دانست درحالی‌که شهر بندرعباس در حال حاضر از داشتن شهربازی در رنج به سر می‌برد!

بازخبر ، یک پیشکسوت فوتبال استان هرمزگان گفت: انتخاب مدیرعامل فولاد هرمزگان به سمت ریاست هیئت فوتبال اصفهان مشابه ساخت پارکی در اصفهان و نام‌گذاری پارک اهدایی مردم هرمزگان به مردم اصفهان دانست درحالی‌که شهر بندرعباس در حال حاضر از داشتن شهربازی در رنج به سر می‌برد!

محمد بارانی شب گذشته(۱۹ شهریور) در نشست مشارکت صنایع در ورزش هرمزگان، افزود: ای‌کاش سایر مسئولان استان به‌ویژه در حوزه ورزش امشب حضور داشتند و در جمعی که پس از سال‌ها نشانه‌هایی از وحدت و همدلی برای تحقق هدفی بزرگ در آن دیده می‌شود، صداها را می‌شنیدند.

وی بابیان اینکه روزگاری فوتبال هرمزگان به‌ویژه در آموزشگاه‌ها زبانزد کشور بود و تیم‌های پرقدرت کشور را بدون امکانات و تنها باهمت و انگیزه از پای درمی‌آورد، تصریح کرد: در هرمزگان ازلحاظ استعداد و پتانسیل همه‌چیز فراهم است اما امکانات ضعیف و نتوانسته‌ایم در این بخش مثمر ثمر کارکنیم.

بارانی با اشاره به اینکه تنها در اسم هرمزگان به‌عنوان پایتخت اقتصادی نام‌برده می‌شود، اضافه کرد: مگر فولاد هرمزگان با فولاد خوزستان چه تفاوت‌هایی دارد که در خوزستان می‌توانند هزینه کنند اما در هرمزگان منع قانونی وجود دارد.

این پیشکسوت فوتبال استان هرمزگان بابیان اینکه چرا به مدیران و افراد تحصیل‌کرده بومی که توانمندی قابل‌توجهی دارند، اعتماد نمی‌شود، تصریح کرد: کاش صندلی‌هایی که روی صحنه برای نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس و سایر مسئولان ورزش در نظر گرفته‌شده بود، پر می‌شد تا دردهای ورزش هرمزگان شنیده شود.

وی با اشاره به اینکه سخنان مدیرعامل باشگاه آذرخش دردناک و باعث خجالتم شد، اضافه کرد: امروز بندرعباس با ۲۷ زمین فوتبال خروجی مناسبی ندارد و امیدوارم در شرایطی که ورزش استان متولی‌اش تا چند صباحی دیگر مهمان جامعه ورزش است و پس‌ازآن کنار می‌رود، روزی شاهد توجه و نگاه خاص مسئولان باشد.

بارانی در پایان انتخاب مدیرعامل فولاد هرمزگان به سمت ریاست هیئت فوتبال اصفهان را مشابه ساخت پارکی در اصفهان و نام‌گذاری پارک اهدایی مردم هرمزگان به مردم اصفهان دانست درحالی‌که بندرعباس در حال حاضر از داشتن شهربازی در رنج به سر می‌برد!

 

پسندیدم(9)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *