مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

وزارت خارجه آمریکا: کره شمالی را به عنوان یک قدرت هسته‌ای نمی‌پذیریم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به آزمایش هسته‌ای کره شمالی تاکید کرد که کشورش کره شمالی را به عنوان یک قدرت هسته‌ای هرگز به رسمیت نخواهد شناخت.

 باز خبر,به گزارش ایسنا، الیزابت ترودو، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری در واکنش به آزمایش هسته‌ای اخیر کره شمالی گفت: ما همواره به طور آشکار اعلام کرده‌ایم که کره شمالی را به عنوان یک قدرت هسته‌ای نمی‌پذیریم و هم‌چنین حاضریم تا با شریکان بین‌الملل خود برای حل صلح آمیز تهدید کره شمالی تلاش کنیم. و هم‌چنین بار دیگر بر حمایت از متحدان خود در منطقه تاکید می‌کنیم. ما مایل به از سرگیری هرگونه مذاکرات سازنده و در چارچوب مذاکرات شش جانبه‌ی هسته‌ای کره شمالی هستیم.

این مذاکرات شش جانبه شامل کشورهای آمریکا، کره شمالی، روسیه، چین کره حنوبی و ژاپن است که در سال ۲۰۰۵ و با خروج پیونگ یانگ از این مذاکرات متوقف شد.

تلویزیون دولتی کره شمالی صبح روز جمعه از آزمایش یک کلاهک هسته‌ای پیشرفته‌ی جدید خبر داد و مدعی شد که این کشور می‌تواند موشک بالستیک را به کلاهک هسته‌ای تجهیز کند.

پیش‌تر و ساعاتی پس از انجام آزمایش هسته‌ای کره شمالی اوباما اعلام کرد که کشورش هرگز کره شمالی را به عنوان یک قدرت هسته‌ای به رسمیت نخواهد شناخت و با رهبران کره‌جنوبی و ژاپن در این باره صحبت کرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *