اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

مرادی : مدیری که تعلق خاطری به هرمزگان ندارد باید برود

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیری که تعلق خاطری به هرمزگان ندارد و در صدد بدست آوردن مناصبی در استان‌های دیگر است، باید برود.

بازخبر ، احمد مرادی شامگاه جمعه در گردهمایی مطالبه‌گری در سالن طوبی شهر بندرعباس اظهار کرد: مطالبه‌گری مردم هرمزگان در راه رسیدن به توسعه و پیشرفت یک نیاز اساسی و یک اولویت راهبردی است و باید با جدیت ادامه یابد.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری از گردهمایی‌های مطالبه‌گری در بندرعباس افزود: از دل این گردهمایی‌ها و نشست‌ها می‌توان به خواسته‌های عمومی برای رشد و اعتلای استان هرمزگان جهت داد و راهی برای تعالی هرمزگان و افزایش نقش این استان در اقتصاد کشور یافت.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: معتقدیم در موضوع هیأت فوتبال اصفهان و انتخاب آقای هراتیان به این سمت که در هرمزگان دارای شغل پرمشغله و تمام وقتی هستند، توهینی آشکار به مردم هرمزگان صورت گرفته است و باید این موضوع را اصلاح و از مردم عذرخواهی کنند.

مرادی با اشاره به وضعیت بغرنج تیم‌های ورزشی در استان هرمزگان و سر باز زدن صنایع از حمایت تیم‌های مطرح هرمزگانی خاطرنشان کرد: چگونه است که مدیر یک واحد بزرگ صنعتی در استان هرمزگان از حمایت ورزش خودداری می‌کند اما در استان دیگری به دنبال ادای دین به ورزش است.

وی ادامه داد: صنایع هرمزگان باید از ورزش در سطوح مختلف آن حمایت کنند و این یک وظیفه انسانی، اخلاقی، اجتماعی و حرفه‌ای است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که ما اصراری به مدیران خنثی و نالایق بومی نیز نداریم، گفت: ملاک عمل باید اثربخشی و تحرک برای رفع مشکلات مردم و برداشتن گام‌هایی برای توسعه و پیشرفت استان و مهار معضلات هرمزگان باشد و در این راه باید از مدیران توانمند حمایت کرد.

مرادی تصریح کرد: استان هرمزگان با نقش ممتازی که در کشور در زمینه تأمین درآمدهای مالیاتی و فعالیت بنادر و سواحل و نفت و گاز و … دارد، نباید برای حمایت از یک تیم ورزشی و حضورش در لیگ حرفه‌ای گرفتار بماند و در مقابل مدیران صنایع آن در استان‌های دیگر به دنبال حمایت از ورزش باشند.

وی در ادامه عنوان کرد: مدیری که تعلق خاطر به هرمزگان ندارد، باید برود چرا که کارآیی نداشته و در عمل فرصت‌های این استان را از بین می‌برد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ما از ظرفیت‌ خودمان در مجلس شورای اسلامی برای جلوگیری از تکرار مسائل و موضوعاتی این چینی استفاده خواهیم کرد و حتی اگر لازم باشد از وزیر طرح سوال خواهیم کرد تا دیگر چنین توهین‌هایی به مردم صورت نگیرد.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در پایان گفت: یکی از دلایل عدم توسعه یافتگی هرمزگان بروز چنین رفتارها و بی‌جواب ماندن چنین اقداماتی است که سبب تضییع حقوق مردم شده و روند توسعه استان را کند کرده است.

به گزارش فارس، در این گردهمایی مطالبه‌گری، کیانوش جهانبخش عضو شورای شهر بندرعباس، حسین احمدی مدیرعامل باشگاه آذرخش، محمد بارانی و ارسطو جهانداری از پیشکسوتان فوتبال هرمزگان، فریدون الهامی مشاور ورزشی استاندار هرمزگان و خانم زارع از مربیان فوتسال بانوان نقطه نظرات خود را در زمینه مسائل پیش آمده اخیر بیان و راه‌های حمایت صنایع استان هرمزگان از ورزش حرفه‌ای را مورد بررسی قرار دادند.

در این گردهمایی بیش از ۲۵۰ نفر از فعالان ورزشی، اجتماعی و فرهنگی هرمزگان حضور داشتند.

 

منبع : فارس

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *