چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

حیدری پوری : فرآیند امور کشاورزی هرمزگان تسهیل می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان در راستای اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی و ایجاد کشاورزی پایدار، فرآیند امور کشاورزی ازجمله سرمایه‌گذاری در ایجاد گلخانه‌ها را تسهیل می‌کند.

بازخبر به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی هرمزگان، ناصر حیدری‌پوری با اشاره به تسهیل فرآیندهای کشاورزی در استان اظهار کرد: سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان در راستای اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی و ایجاد کشاورزی پایدار، فرآیندهای کشاورزی ازجمله سرمایه‌گذاری در ایجاد گلخانه‌ها را تسهیل می‌کند.

وی تصریح کرد: افرادی که علاقه‌مند به ایجاد شرکت در ساخت سازه‌های گلخانه‌ای و یا گلخانه تولید نشاء هستند می‌توانند از حمایت‌های سازمان جهاد کشاورزی استان بهره‌مند شوند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان با اشاره به اینکه در سال گذشته ۶۱ میلیارد تومان از اعتبارات صندوق توسعه ملی در استان جذب شده است، بیان کرد: ایجاد ارزش افزوده، ایجاد کشاورزی پایدار و تکمیل زنجیره تولید از مهمترین مزایای توسعه صنایع بخش کشاورزی است.

حیدری‌پوری یادآور شد: باید با استفاده از تکنولوژی و کاهش سطح کشت با مدیریت مصرف آب، محصولات مورد نیاز بازارهای جهانی براساس نیاز آنها تولید و عرضه کنیم.

 

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *