مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

دختر جودوی ایران نقره‌ای شد

پرونده نوجوانان ایران در دهمین دوره رقابتهای جودو نوجوانان آسیا با کسب یک نشان نقره و چهار برنز در هندوستان بسته شد.

 باز خبر,به گزارش ایسنا، دهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا نوجوانان از روز  گذشته با حضور ۱۶۵ جودوکار از ۲۲ در سالن «راجیو گاندی» شهر گوچی هند آغاز شد که نمایندگان ایران در نهایت با یک نقره و چهار برنز به کار خود پایان دادند.

مریم بربط جودوکار وزن ۷۰- کیلوگرم تیم بانوان ایران به یک نشان نقره با ارزش دست پیدا کرد. وی دور نخست استراحت داشت و سپس «دپوشرا» از هند را شکست داد و به نیمه نهایی راه پیدا کرد. این نماینده تیم بانوان «آرونا جانگلدینا» از قزاقستان را از پیش‌رو برداشت و به دیدار نهایی راه پیدا کرد. بربط برای کسب مدال طلا «نانامی آساهی» از ژاپن را پیش‌رو داشت که بازنده تاتامی را ترک کرد و به نشان نقره دست پیدا کرد.

در وزن ۸۱- کیلوگرم پسران یاسین تقوی مدال برنز دوره قبل خود را تکرار کرد.  وی دور نخست «مامیف» از ازبکستان را شکست داد. تقوی دور دوم نتیجه را به «هان» از کره جنوبی واگذار کرد و به گروه شانس مجدد رفت. این نماینده ایران جودوکاران سریلانکا و چین تایپه را شکست داد و به نشان برنز دست پیدا کرد.

علی پرهیزگاری که در وزن ۹۰- کیلوگرن دوره قبل برنز گرفته بود، در این دوره در وزن ۹۰+ کیلوگرم همین مدال را کسب کرد. دور نخست استراحت داشت و سپس در پیکار با «کیم مینگ» از کره جنوبی بازنده تاتامی را ترک کرد. وی در تلاش برای کسب مدال برنز رقبایی از قرقیزستان و مغولستان را شکست داد و به نشان برنز دست پیدا کرد.

در وزن ۷۳- کیلوگرم رضا پارساپور در اولین دیدار به « جهانگیر شومالی» از تاجیکستان باخت و حذف شد. قاسم باقری هم در وزن ۹۰- کیلوگرم دور نخست نتیجه را به «کاسوکه ناکائو» از ژاپن واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت. ضمن اینکه محدثه حسینی اولین دیدار خود را به نپال واگذار کرد و از جدول خارج شد.

بر همین اساس نوجوانان ایران در این دوره از مسابقات با تک مدال نقره مریم بربط و چهار برنز مجید وحید بریمانلو، مهدی برغمدی، علی پرهیزگاری و یاسین تقوی به کار خود پایان داد.
رقابت‌های جوانان نیز از فردا آغاز می شود.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *