اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد
طیبه مرودی زاده نائب رییس هندبال هرمزگان

تیم هندبال هرمزگان جزو ۸ تیم راه یافته به مسابقات قهرمانی دانش آموزان دختر کشور

استان هرمزگان جزو ۸ تیم راه یافته به مسابقات قهرمانی دانش آموزان دختر متوسطه اول سراسر کشور در رشته هندبال بوده است که این مسابقات شهریور ماه در شیراز برگزار شد.

بازخبر ، هرمزگان جزو ۸ تیم راه یافته به مسابقات قهرمانی دانش آموزان دختر متوسطه اول سراسر کشور در رشته هندبال بوده است که این مسابقات شهریور ماه در شیراز برگزار شد.

طیبه مرودی زاده نائب رییس هیئت هندبال در گفت و گو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: استان هرمزگان جزو ۸ تیم راه یافته به مسابقات قهرمانی دانش آموزان دختر متوسطه اول سراسر کشور در رشته هندبال بوده است که این مسابقات شهریور ماه در شیراز برگزار شد.

مرودی زاده افزود: ۱۷ تیم در این مسابقات حضور داشتند که استان هرمزگان موفق به کسب رتبه چهارم در بین این تیم ها شد.

وی گفت: سطح مسابقات بسیار عالی بود و ورزشکاران ما نیز بسیار خوب عمل کردند که دلیل این عملکرد عالی بین ورزشکاران مسابقات خارج استان و همچنین مربیان کانون های هندبال بندرعباس هستند.

نائب رییس هیئت هندبال عنوان کرد: در حال حاضر ۶ کانون هندبال با مدیریت خانم ها جهانگیری و خنفری در بندرعباس در حال فعالیت هستند که این کانون ها به زودی افزایش خواهند یافت.

طیبه مرودی زاده اضافه کرد: معاون تربیت بدنی و  سازمان آموزش و پرورش در این مسابقات بسیار تیم را مورد حمایت خود قرار داده اند و امیدواریم مسئولین سازمان های دیگر نیز با حمایت خود این رشته ورزشی را مورد حمایت قرار داده و آن را احیا نمایند و باعث گسترش، توسعه و بالا رفتن سطح مسابقات در این رشته ورزشی باشند.

مرودی زاده افزود: در این مسابقات خانم ها ماه نساء روزانه، سیده عسل موسویان، زهرا کرمی، نازنین زارع، یاسمین شاه منصوری، حدیث ذاکری، هانیه ذاکری، مهسا رفیعی، زهرا میرزا خانی، محدثه رضا پور، مطهره خادم به عنوان بازیکن در این مسابقات حضور داشته، ما را همراهی کرده اند و خانم سونیا قریشی سرپرستی این تیم و خودشان نیز مربی گری تیم را بر عهده داشتند.

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *