اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

دروازه‌بان ۱۲۰ هزار دلاری پرسپولیس! + ارقام جدید

قرارداد دروازه‌بان اول پرسپولیس از تغییر در امان نبوده و در لیست‌ِ جدید، قیمت متفاوتی دارد.

بازخبر ،لیستی که سازمان لیگ در ابتدای فصل از رقم قراردادهای بازیکنان پرسپولیس منتشر کرد، حالا چند روزی است که با ارقامی تازه‌ رونمایی شده.

مهم‌ترین موردی که در این لیست به چشم می‌خورد، اضافه شدن نام دروازه‌بان کروات پرسپولیس و رقم عجیب قرارداد اوست. بوژیدار رادوشوویچ که به خاطر صادر نشدن مجوز بازی‌اش نام او را در لیست پرسپولیس نمی‌دیدیم، بالاخره به این لیست اضافه شد و رقم قراردادش را هم ۳۶۰ میلیون تومان اعلام کرده‌اند.

اگر رقم دلار را ۳ هزار تومان در نظر بگیریم، رقم قرارداد رادوشوویچ می‌شود ۱۲۰ هزار دلار؛ تقریبا یک سوم رقم قرارداد علیرضا بیرانوند. قرارداد دروازه‌بان اول پرسپولیس هم البته از تغییر در امان نبوده و در لیست‌ِ جدید، قیمت متفاوتی دارد. قراردادی که پیش از این برایش یک میلیارد و ۴۵ میلیون تومان قیمت تعیین کرده بودند، حالا به ۹۵۰ میلیون کاهش پیدا کرده است.

دقیقا برعکس آن چیزی که برای قراردادهای احمد نوراللهی اتفاق افتاده. قرارداد نوراللهی را در لیست اولیه نوشته بودند ۲۰۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان که البته همان موقع مدیر برنامه‌های این بازیکن آن را غیرواقعی خواند و حالا هم سازمان لیگ رقم قرارداد او را ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرده است.

جالب است بدانید که قرارداد ۳۹۰ میلیونی علی علیپور هم در لیست جدید تبدیل شده به ۳۰۰ میلیون تومان.

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *