مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
رکود فعالیت‌های انجمن سینمای جوان هرمزگان به دلیل کمبود بودجه؛

کهوری نژاد: نیازمند نگاه جدی تر مسئولان هستیم

رئیس انجمن سینمای جوان دفتر هرمزگان گفت: چهار سال است فعالیت‌های انجمن سینمای جوان دفتر هرمزگان به دلیل کمبود بودجه رکود داشته است.

بازخبر ،رئیس انجمن سینمای جوان دفتر هرمزگان گفت: چهار سال است فعالیت‌های انجمن سینمای جوان دفتر هرمزگان به دلیل کمبود بودجه رکود داشته است.

فروزان کهوری نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، عنوان کرد: دفتر سینمای جوان هرمزگان از سال ۶۳ فعالیت خود را آغاز کرده و تنها دفتر این انجمن در استان واقع در بندرعباس است.

رئیس انجمن سینمای جوان دفتر هرمزگان افزود: شهرستان‌های مختلف استان استعدادهای فیلم‌سازی خوبی دارند و راه‌اندازی شعبات مختلف این انجمن در دیگر شهرستان‌های استان ضروری است که اگر مسئولین جدی‌تر به این قضیه نگاه کنند این امکان دور از دسترس نخواهد بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر این انجمن در استان دارای صد عضو فعال است که به دلیل نبود بودجه فعالیت‌ها کاهش‌یافته است.

این مسئول سینمایی با اشاره به اینکه آخرین جشنواره عکس و فیلم اردیبهشت سال ۱۳۹۳ برگزارشده است به‌عنوان هشتمین دوره این جشنواره برگزارشده است، تصریح کرد: جشنواره عکس و فیلم اردیبهشت از چارت اصلی خارج‌شده است و همچنان بدهی‌های مالی آن جشنواره تسویه نشده است.

وی با بیان اینکه چهار سال است فعالیت‌های انجمن سینمای جوان دفتر هرمزگان به دلیل کمبود بودجه رکود داشته است، افزود: بااین‌وجود پارسال ۹ فیلم تولیدی اعضای دفتر در المپیاد فیلم‌سازی کشور شرکت کرد.

کهوری نژاد بیان کرد: در بندرعباس ۶ ماه اول سال به دلیل گرما کار فیلم‌سازی سخت است و پیشنهاد ما به فیلم‌سازان عضو بیشتر تمرکز بر متن فیلم‌نامه در این مدت است.

وی ادامه داد: آموزش درزمینه های مختلف فیلم‌سازی و برگزاری اردو از اهم کارهای صورت گرفته اخیر انجمن است.

رئیس انجمن سینمای جوان دفتر هرمزگان بابیان این نکته که کاربرد مدرک سینمای جوان کمتر از مدرک فنی و حرفه‌ای و دانشگاهی است، افزود: با توجه به وجود آموزشگاه‌های مختلف آزاد سینمایی یکی از مزایای کلاس‌های انجمن سینمای جوان هزینه کمتر نسبت به این آموزشگاه‌ها است.

کهوری نژاد تصریح کرد: ایجاد چند دفتر انجمن سینمای جوان در استان هرمزگان، تهیه تجهیزات فنی سینمایی به‌روز در دفتر انجمن توسط مسئولین زی ربط، بالا رفتن سطح کیفی و کاربردی‌تر شدن مدرک پایان دوره سینمای جوان و توجه و حمایت جدی‌تر اداره ارشاد به انجمن سینمای جوان از اهم موضوعاتی است که امیدواریم هر چه زودتر برای این انجمن شرایطش محیا شود.

وی در پایان وعده داد که خبرهای خوب سینمایی استان درراه است و به‌زودی شاهد فعالیت‌های مناسبی در این زمینه خواهی بود.

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *