چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب
مدیر دفتر همکاری‌های اقتصادی عمان در بندرعباس:

بازرگانان عمانی علاقمند به واردات کالا از ایران هستند

نماینده دولت عمان و مدیر دفتر همکاری‌های اقتصادی عمان در بندرعباس گفت: در اسکله خصب شرایط ویژه‌ای را برای تعامل تجاری با ایران ایجاد کرده‌ایم و این در حالیست که بازرگانان عمانی علاقه ویژه‌ای به واردات اجناس ایرانی دارند.

به گزارش بازخبر،نماینده دولت عمان و مدیر دفتر همکاری‌های اقتصادی عمان در بندرعباس گفت: در اسکله خصب شرایط ویژه‌ای را برای تعامل تجاری با ایران ایجاد کرده‌ایم و این در حالیست که بازرگانان عمانی علاقه ویژه‌ای به واردات اجناس ایرانی دارند اما آنگونه که باید را‌ه‌های اینکار را بلد نیستد که فعالیت‌های اتاق بازرگانی می‌تواند به کمک این امر بیاید.

عماد الشکیلی در دیدار با رییس اتاق بازرگانی بندرعباس ضمن تقدیر از تلاش طرف ایرانی و هرمزگانی برای توسعه روابط اظهار داشت: خیلی دوست داریم که نمایشگاهی از محصولات عمان در فصل مناسب در هرمزگان برگزار کنیم.

وی با اشاره به تعاملات اتاق بازرگانی عمان با اتاق‌ بازرگانی اصفهان و بندرعباس اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد توسعه بیش از پیش روابط تجاری بین این دو کشور باشیم.

این مسوول با اشاره به اعلام دولت عمان برای بازگذاشتن درب‌های سرمایه‌گذاری برای توسعه فعالیت‌های شیلاتی و آبز‌ی‌پروری گفت: در این راستا رایزنی‌های خوبی نیز با طرف‌های ایرانی داشته‌ایم که منتج به نتایج خوبی شده که سهم هرمزگان در این امر نیز قابل تامل است.

الشکیلی با اشاره به دیگر فعالیت‌های اتاق بارزگانی عمان و مسندم اضافه کرد:‌ ما نیز در عمان آماده هر گونه همکاری با اتاق بازرگانی بندرعباس هستیم.

این فعال بازرگانی به تاسیس مجلس شورای زنان بازرگان در استان مسندم اشاره کرد و گفت:‌ در این گونه فعالیت‌ها نیز می‌توانیم با اتاق بازرگانی بندرعباس فصولی مشترک داشته باشیم.

وی گفت: در اسکله خصب شرایط ویژه‌ای را برای تعامل تجاری با ایران ایجاد کرده‌ایم و این در حالیست که بازرگانان عمانی علاقه ویژه ای به واردات اجناس ایرانی دارند اما آنگونه که باید را‌ه‌های اینکار را بلد نیستد که فعالیت‌های اتاق بازرگانی می‌تواند به کمک این امر بیاید

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *