فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی
فرماندار بندرعباس خبرداد:

بهره برداری از ۲۳۳ پروژه هفته دولت دربندرعباس

فرماندار بندرعباس گفت: ۲۳۳ پروژه عمرانی با هزینه یک هزار ۶۰۰ میلیارد تومان طی هفته دولت در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بازخبر، احمد پویافر فرماندار در نشست خبری به مناسبت هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام دولت بخصوص شهیدان رجائی و باهنر و هفته دولت ، شهیدان رجایی و شهید باهنر را دو الگوی بزرگ و شاخص دولت در نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد و گفت : ایمان، اخلاق، خلوص نیت و منش کاری این دو بزرگوار الگویی برای همه دولتمردان است.

وی با اشاره به بهره‌برداری از ۲۳۳ پروژه عمرانی در بندرعباس گفت: از این تعداد ، ۱۶۰ پروژه در سطح شهر بندرعباس ، ۲۶ پروژه در بخش مرکزی ، ۲۱ پروژه در بخش تخت ، ۱۴ پروژه در بخش قلعه قاضی و ۱۲ پروژه در بخش فین قرار دارند.

فرماندار بندرعباس دامه داد: این پروژه ها متعلق به دستگاه‌های صنعت معدن و تجارت، بنادر و دریانوردی ، نوسازی مدارس ، پخش فراورده‌های نفتی، گاز استان ، دانشگاه علوم پزشکی ، آب و فاضلاب شهری ، توزیع نیروی برق ، برق منطقه‌ای ، راه و شهرسازی ، تحقیقات شیلات، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آب و فاضلاب روستایی ، منابع طبیعی، شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان است.

وی با اشاره به پروژه‌هایی که قرار است فردا در اولین روز از هفته دولت به بهره‌برداری برسد گفت: اولین روز از هفته دولت با تجدید عهد و میثاق با شهدا بندرعباس آغاز و پس از آن پروژه‌های مجتمع برزگ خدماتی و فرآوردهای نفتی ترنج با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، بزرگترین کارخانه تولید قیر و پالایش سهند خلیج فارس با اعتبار ۲۷ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان، مدرسه ۱۲ کلاسه شهید جعفری با اعتباری بالغ سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان و چند پروژه‌ دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *