اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

انتقاد وزیر ارشاد هاشمی از محمود گودرزی در وزارتخانه ورزش!

وزیر ورزش در نشستی که همه روسای فدراسیون‌های ورزشی حضور داشتند، با انتقاد مصطفی میرسلیم روبرو شد.

 باز خبر,عصر چهارشنبه روسای فدراسیون های مختلف ورزشی در نشستی تخصصی، مهمان وزیر ورزش بودند. نشستی که در آن محمود گودرزی توضیحاتی درباره المپیک و افق پیش روی ورزش داد. در این مراسم از فدراسیون های ورزشی برای المپیک تشکر شد و البته حاشیه اش انتقاد شدید مصطفی میرسلیم از شخص وزیر ورزش بود. میرسلیم، رئیس فدراسیون نجات غریق که از قانون دوشغله ها و بازنشسته ها و اجرایش در ورزش دلخور است، به وزیر گفت: «شما در این زمینه خیلی کوتاه آمدید. من حتی به شما نامه زدم و انتظار داشتم جلوی این طرح را که به ورزش ضربه می زند بگیرید ولی خیلی منفعل عمل شده است.»

در پی این گلایه های مصطفی میرسلیم، محمود گودرزی هم گفت: «این نامه شما در اختیار مسئولان سازمان بازرسی قرار گرفته و ما پیگیر هستیم.»

اگرچه گودرزی گفته از طریق سازمان بازرسی پیگیر است اما پیشتر مصطفی پورمحمدی، رئیس پیشین سازمان بازرسی و وزیر کنونی دادگستری صراحتا گفته بود تنها راه حل مشکل دوشغله ها و بازنشسته ها در ورزش، ارائه لایحه و طرحی به مجلس و تصویب آن برای مستثنی شدن ورزش مثل آموزش عالی از به کار گیری این دسته از مدیران است.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *