یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب ثبت رکورد طولانی‌ترین مدت زندگی با قلب پیوندی در گینس چرا باید روزانه فیبر کافی دریافت کنیم؟

کاروان «منا» از مقابل جایگاه رژه رفت/ عشرت کردستانی با لباس احرام پرچمدار کاروان ایران+تصاویر و فیلم

کاروان ورزشی ایران در مراسم افتتاحیه پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از مقابل جایگاه رژه رفت.

 باز خبر,به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از ریو، مراسم افتتاحیه پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی در ورزشگاه ماراکانا آغاز شد که کاروان‌های ورزشی کشورهای مختلف از مقابل جایگاه مخصوص عبور کردند. در این بین کاروان ورزشی ایران با نام «منا» و با پرچمداری عشرت کردستانی از مقابل جایگاه عبور کرد.

* ورزشگاه ۸۰ هزار نفری ماراکانا مملو از تماشاگر بود و تقریبا تمام صندلی ها پر شده بود.

۱۳۹۵۰۶۱۸۰۰۰۰۷۵_photol

عشرت کردستانی بانوی پرچمدار ایران در این مراسم با توجه به نام کاروان کشورمان و متناسب با ایام حج تمتع با لباس احرام پرچم کشورمان را حمل می کرد و به شدت مورد توجه عکاسان و دوربین های تلویزیونی حاضر در ورزشگاه قرار گرفت و تماشاگران به شدت او را تشویق کردند.

بعد از رژه هر کاروان قسمتی از پازل کشورها کامل می شد. روی یک طرف پازل نام کشور و روی طرف دیگر آن تصویر تعدادی از ورزشکاران آن کشور درج شده بود. در نهایت این پازل تشکیل یک قلب را داد که با اضافه شدن قطعه آخر که با رژه کاروان برزیل اضافه شد خون در این قلب با طراحی و نورافشانی زیبایی جریان پیدا کرد و به تپش افتاد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *