چند نکته درباره مصرف زیاد بادام بایدها و نبایدهای تغذیه در فصل بهار تاثیر ارتباط روانی پایدار میان والدین و کودکان در بزرگسالی مقایسه نرم‌افزار اتوکد و رویت – کدام نرم‌افزار بهتر است؟

توزیع و مصرف آب طی فصل تابستان در هرمزگان به شکل مناسبی مدیریت شد/باید از منابع آب شرب صیانت کنیم

استاندار هرمزگان گفت: توزیع و مصرف آب طی فصل تابستان در هرمزگان به شکل مناسبی مدیریت شد.

 باز خبر, جاسم جادری عصر امروز در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان استانی خشک و با اعتبارات محدود در حوزه مدیریت آب به‌شمار می‌رود، عنوان کرد: در زمینه روش‌های کشت و سایر موارد مصرف آب در استان، نیاز است به سمت راهکارهای نوین بریم.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی مبحث صرفه‌جویی و بهره‌‌وری است که امروز یکی از راهکارهای اساسی ازجمله در مدیریت آب است که باید بدان توجه اساسی شود.

استاندار هرمزگان با تأکید بر اینکه تا جایی که می‌توانیم باید از منابع کنونی آب شرب حفاظت و صیانت و به درستی آن را مدیریت کنیم، افزود: قیمت یک مترمکعب آب شرب، بسیار بالاتر از قمیتی است که به مردم تحویل می‌شود، پس از این رو باید به طور بهینه و درست آب را مصرف کنیم.

این مسؤول تصریح کرد:‌ مدیریت منابع آبی در استان باید طوری باشد که همه متقاضیان، بخش‌ها و بهره‌برداران را راضی نگه دارد تا از این طریق علاوه بر رفع مشکلات در این فصل کم‌ باران شاهد چرخیدن چرخ بخش‌های مختلف نیز باشیم.

جادری یادآور شد: با تدابیر مناسب اتخاذ شده در هرمزگان، در حال سپری کردن تابستان هستیم در روزهای آخر هستیم و این در حالی‌ست که به مردم در بخش‌های مصرف آب خانگی و کشاورزی کمتر از سال‌های گذشته فشار آمد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *