فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی

خانه هاکی در بندرعباس احداث می‌شود

سرپرست هیات هاکی استان هرمزگان گفت: به‌دنبال احداث خانه هاکی در بندرعباس هستیم و هم‌اکنون رایزنی‌های آن آغاز شده است.

 باز خبر,جهانگیر حاجی‌زاده ظهار داشت: آموزش اولین اقدامی است که دستور کار هیات هاکی استان قرار دارد چراکه معتقدیم رکن اصلی در جهت توسعه در هر کاری، آموزش صحیح و اصولی است.

وی با اشاره به  توسعه و رشد ورزش هاکی در هرمزگان افزود: در راستای رشد و توسعه هاکی هرمزگان، تمام تلاش کادر مدیریتی در هیات استان در کنار دیگر برنامه‌ها مبنی بر این است که بتوانیم تیمی را از هرمزگان در لیگ برتر داشته باشیم.

سرپرست هیات هاکی هرمزگان با با بیان اینکه ورزش هاکی در این استان از طرفداران خاصی برخوردار است بیان داشت: به‌دلیل عدم زیرساخت‌های لازم در هاکی هرمزگان، این رشته ورزشی کمتر مورد توجه مردم و علاقمندان قرار گرفته است که در این راستا با بخش خصوصی در حال رایزنی در جهت ساخت خانه هاکی در هرمزگان هستیم.

حاجی‌زاده ادامه داد: هم‌اکنون کار تهیه و طراحی نقشه‌ها توسط گروهی از همکاران متخصص در حال پیگیری و انجام است و ان‌شاءالله به‌زودی ساخت این مجموعه زیبا آغاز و به علاقمندان و ورزشکاران هاکی هرمزگان تقدیم خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرای یک برنامه ۴ ساله و منظم در هاکی هرمزگان، تیمی از این استان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور یابد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *