چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب
پس از انجام ماموریت‌های موفقیت‌آمیز در آب‌های خلیج عدن

ناوگروه چهل و سوم در منطقه یکم امامت نداجا پهلو گرفت

ناوگروه اطلاعاتی عملیاتی چهل و سوم نیروی دریایی ارتش پس از انجام ماموریت‌های موفقیت‌آمیز در آب‌های خلیج عدن طی مراسمی با حضور جانشین فرمانده نداجا در بندرعباس پهلو گرفت.

بازخبر ، ناوگروه اطلاعاتی عملیاتی چهل و سوم نداجا متشکل از ناو پشتیبانی تنب و ناوشکن الوند پس از انجام ماموریت‌های موفقیت‌آمیز در آب‌راه‌های بین‌المللی صبح امروز از خلیج عدن به منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش باز گشت.

مراسم استقبال از ناوگروه چهل و سوم با حضور امیر دریادار غلامرضا خادم بی‌غم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش و مسؤولان استانی در بندرعباس در حال برگزاری است.

ناوگروه چهل و سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن ایجاد امنیت برای خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در خلیج عدن ماموریت داشته است تا با حفظ اقتدار ایران اسلامی با پروژه ایران‌هراسی و تبلیغات سوء دشمنان مقابله کند.

به گزارش فارس، قرار است پس از پایان مراسم استقبال از ناوگروه چهل و سوم، ناوگروه چهل و چهارم تحت عنوان صلح و دوستی با بدرقه رسمی مقامات ارشد نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی عازم خلیج عدن شود.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *