پایان کار تیم کشتی فرنگی دانشجویان ایران با ۵ مدال پیشروی گردباد مهیب ایان به سوی کارولینای آمریکا پاسخ قاطعانه ایران به ادعای امارات در خصوص جزایر سه گانه سیزدهمین نمایشگاه «ایران نانو» آغاز به کار کرد

زنی که با چند بازیکن فوتبال رابطه برقرار کرد/ تهیه عکس و فیلم و باج گیری!

خانمی کلاهبردار بعد از برقراری ارتباط با چهره های مطرح فوتبال کشورمان و تهیه فیلم و عکس، از آن‌ها اخاذی کرد.

بازخبر /چند وقت پیش بود که خبر رسید خانمی از یک سری از بازیکنان فوتبال اخاذی می کنند.پس از تشکیل پرونده شکایت های متعدد مشخص شد که این خانم در دوبی ساکن است و به بهانه های مختلف با بعضی از فوتبالیست ها رابطه برقرار می کند.او سپس با استفاده از فیلم ها و عکس هایی که دارد اقدام به سوء استفاده از آنها می کند.خیلی از بازیکنان فوتبال در دام این خانم افتاده اند و جالب اینجاست که باج های زیادی را به او داده اند.البته از زمانی که شکایت های متعدد انجام شده است دیگر خبری از این نیست که فلان فوتبالیست در دام این کلاهبردار حرفه ای گرفتار شده باشد.

دو هفته پیش بود پرونده ای در یکی از کلانتری های تهران باز شد.با این مضمون که  خانمی شهرستانی با چهار- پنج ملی پوش فوتسال ارتباط گرفته و بعد از گذشت مدتی نقشه‌اش را پیاده می‌کند. جالب اینجاست که او پس از اینکه تیرش به سنگ می خورد، موضوع شکایت را مطرح می‌کند و مبلغ زیادی را از ملی‌پوشان می‌خواهد. شکایت او نیز ابتدا به حراست فدراسیون فوتبال بوده و سپس به مراجع قضایی بالاتر کشیده شده و هنوز خبر جدیدی از این شکایت در دست نیست.

هشدار را جدی بگیرید. یکی از مربیان مطرح  فوتسال با اشاره به اتفاقی که برای چند ملی پوش افتاده است در این مورد می گوید:«اصلا دوست ندارم ملی پوشان فوتسال وارد چنین فضاهایی شوند چون برخی از آنها بسیار آدم‌های متدینی هستند و هیچ اتهامی به آنها وارد نیست. قطعا هدف خانمی که با چند ملی پوش ارتباط برقرار کرده، سودجویی بوده و همین که همزمان با چند ملی پوش، آن هم در دو رشته فوتسال و فوتبال ساحلی ارتباط گرفته، گویای همه چیز است.»

او ادامه داد:«من از همه ورزشکارانی که معروف هستند،حتی غیر معروف ها،خواهش می کنم که مراقب رفتارهای خودشان باشند و آینده خودشان را خراب نکنند.هدف خیلی از کسانی که به سمت شما می آیند فقط سوء استفاده است و بهتر است حسابی حواس شان جمع باشد.من خودم در ماجرای مربوط به فوتسالیست ها ورود کرده ام و اجازه نمی دهم تا دیگران هم وارد این بازی شوند.»

پسندیدم(4)نپسندیدم(4)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.