اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

توجه به اقتصاد مقاومتی سرلوحه همه دستگاه‌ها قرار گیرد/ شناسایی ۲۸۰ پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در هرمزگان

استاندار هرمزگان در ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان گفت: توجه به اقتصاد مقاومتی باید به‌عنوان یک ضرورت برای همه دستگاه‌ها سرلوحه باشد.

 باز خبر,جاسم جادری ظهر امروز در نهمین جلسه ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با تاکید بر لزوم واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی، عنوان کرد: در هرمزگان ۲۸۰ پروژه نیمه‌تمام قابل واگذاری به بخش خصوصی شناسایی شده که با توجه به سیاست و رویکرد دولت تدبیر و امید باید واگذار شوند.

وی مردمی کردن اقتصاد را از راهبردهای اساسی دولت و نظام دانست و افزود: توجه به اقتصاد مقاومتی باید به عنوان یک ضرورت برای همه دستگاه‌ها سرلوحه باشد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی به عنوان مسؤول و پشتیبان اقتصاد مقاومتی در هرمزگان تعیین شده است، اظهار داشت: در این راستا جلسات ماهانه با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار می‌شود و باید به صورت مرتبط از اقدامات صورت گرفته به وزیر راه و شهرسازی گزارش ارائه دهیم.

جادری یکی از راهکارها در تحقق اقتصاد مقاومتی را اصلاح قوانین مزاحم دانست و اضافه کرد: افزایش بهره‌وری معادل اقتصاد مقاومتی است و باید به‌دنبال تحقق اقتصادی باشیم که هزینه ما را کمتر کند و توجه داشته باشیم که صرفه جویی، بهره‌وری، واگذاری کارها به بخش خصوصی و کاهش تصدی‌گری همان اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به دیدار هفته گذشته خود با رئیس جمهوری، بیان داشت: در این دیدار گزارشی از اقدامات صورت گرفته در رابطه با اجرای پروژه‌های سفر ریاست جمهوری، اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید توسط بنده به رئیس‌جمهور ارائه شد و آقای روحانی نیز حمایت کافی را از اجرای برنامه و پروژه‌های استان هرمزگان داشت.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *