مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

مراقب بدافزارهای مبتنی بر word باشید

شرکت مایکروسافت از تهدید بدافزارهای مبتنی بر word خبر و به کاربران در این خصوص هشدار داد.

باز خبر,باشگاه خبرنگاران جوان؛ شرکت مایکروسافت به دارندگان دستگاه های دارای سیستم عامل ویندوز هشدار داد برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی در حمله بدافزاری از طریق word روی لینک های ناآَشنا کلیک نکنند و هر گونه تهدید احتمالی را گزارش دهند.

طبق گزارش مایکروسافت، با وجود اینکه این مشکل در سطح گسترده ای رخ داده، کاربران حوزه مهندسی اجتماعی بیشتر در معرض این حمله قرار دارند.

در این حمله بدافزاری کاربران برای دانلود فایل هایی با محتوای بدافزار ترغیب شده و پس از دانلود، سیستم به هنگام استفاده از word دچار مشکل می شود.

مایکروسافت گفته است راه ساده و ارزان برای هکرها ترغیب کاربران بر اجرای فایل های آلوده به بدافزارها است و به تازگی تهدیدی را شناسایی کرده ایم که از طریق سیستم مهندسی اجتماعی به اهدافی متفاوت دست می یابد.

بر اساس هشدار مایکروسافت بخش تنظیمات  Proxy Server در  Word  امکان سرقت اینترنتی و حملات بدافزاری را برای هکر ها فراهم می کند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *