چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

ماجرای استانداری که دو ماهه دیپلم گرفت!/چشم دولت روشن!

شخصی را به عنوان استاندار زنجان انتخاب کرده‌اند که ایشان مدرک تحصیلی پنجم ابتدایی را داشته است و به واسطه رفاقت با یکی از اعضای نهاد ریاست جمهوری، دو ماهه مدرک دیپلم گرفته و بعد طبق ضوابط مدیریتی توانسته فوق‌دیپلم و لیسانش را اخذ کند. وزیر کشور مدارک تحصیلی استاندار زنجان را ارائه دهد.

بازخبر / جمشید ایرانی رئیس کمیته سیاسی و انتخابات جبهه اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان از برخی انتصابات در دولت یازدهم انتقاد و اظهار کرد: متأسفانه افرادی که برای اداره استان‌ها در قالب استاندار منصوب شده‌اند، بالای ۶۰ سال سن دارند و با محافظه‌کاری کارها را اداره می‌کنند.

وی با بیان اینکه بیش‌تر عزل و نصب‌ها در دولت یازدهم با روابط فامیلی و رایزنی خطی و باندی صورت می‌گیرد، گفت: شکارچیان پست، دولت را در قبضه خود گرفته‌اند و حلقه‌های فساد همچون دولت قبل، در دولت فعلی نیز فعال و یکه‌تاز معرکه هستند.

رئیس کمیته سیاسی و انتخابات جبهه اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان با طرح این پرسش که چرا در انتصاب‌ها، شایسته‌سالاری را مدنظر قرار نمی‌دهید، گفت: چرا‌ آقای نوبخت باید در انتخاب استاندار گیلان دخالت کند و یا آقای صفدر حسینی در انتخاب استاندار همدان، به لابی بپردازد؟ استاندار البرز بر اساس کدام معیارها انتخاب شده است؟‌

ایرانی تصریح کرد: شخصی را به عنوان استاندار زنجان انتخاب کرده‌اند که ایشان مدرک تحصیلی پنجم ابتدایی را داشته است و به واسطه رفاقت با یکی از اعضای نهاد ریاست جمهوری، دو ماهه مدرک دیپلم گرفته و بعد طبق ضوابط مدیریتی توانسته فوق‌دیپلم و لیسانش را اخذ کند. وزیر کشور مدارک تحصیلی استاندار زنجان را ارائه دهد.

وی تأکید کرد: ما در دولت گذشته انتقاد می‌کردیم که کردان‌ها در دولت‌ها وجود دارند، اما در دولت یازدهم هم همان وضعیت را مشاهده می‌کنیم و شکارچیان پست جولان می‌دهند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *