اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

امینی زاده : انتظار بیشتری از مدیران صنایع داریم/ نگاه به توسعه سواحل امیدبخش است

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه رفع مشکلات شهر و پاسخ به نیاز شهروندان نیازمند مشارکت دستگاه‌های اجرایی و دولتی مختلف است، گفت: در صورت همبستگی بیش از پیش در بخش‌های مختلف، می‌توان شاهد پیشرفت متوازن همراه با رضایت مردم باشیم.

بازخبر ، شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه رفع مشکلات شهر و پاسخ به نیاز شهروندان نیازمند مشارکت دستگاه‌های اجرایی و دولتی مختلف است، گفت: در صورت همبستگی بیش از پیش در بخش‌های مختلف، می‌توان شاهد پیشرفت متوازن همراه با رضایت مردم باشیم.

عباس امینی‌زاده اظهار کرد: وضعیت اقتصادی رو به رشد آینده و نگاه نظام جمهوری اسلامی ایران به توسعه شهرهای ساحلی به‌طور حتم جایگاه روشن‌تر و بالاتری برای شهر بندرعباس رقم خواهد زد.

وی با اشاره به جایگاه شهر بندرعباس از جهات مختلف، خاطرنشان کرد: دریامحور بودن مهمترین ویژگی بندرعباس است که این مزیت در کنار مردم نجیب و خونگرم باعث به وجود آمدن یکی از پرپتانسیل‌ترین شهرهای کشور شده است.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه چنین شهری شایسته و نیازمند بهترین سطح خدمات است، تصریح کرد: ازلحاظ موقعیت قرارگیری در کنار دریای نیلگون خلیج‌فارس، ازلحاظ اقتصادی و تجاری و ازلحاظ مجتمع‌های صنعتی یکی از شهرهایی است که برای رسیدن به افق برتر نیاز به برنامه و سازوکار مهم‌تری و بهتری دارد.

امینی‌زاده با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مطرح‌شده این است که بندرعباس با رشد و پیشرفت صنایع نتوانسته در ۲۰ سال اخیر زیرساخت‌هایش را متناسب با آن ارتقا دهد، اضافه کرد: در تمام جهان و همچنین شهرهای مختلف کشورمان، نه تنها صنایع در توسعه محل استقرار، بلکه سایر بخش‌ها نیز سهیم هستند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مدیران صنایع بزرگ نیز با توجه به خدماتی که از شهر بندرعباس می‌گیرند و آلایندگی غیر قابل انکار، در توسعه منطقه محل استقرر خود و سهیم باشند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *