یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب ثبت رکورد طولانی‌ترین مدت زندگی با قلب پیوندی در گینس چرا باید روزانه فیبر کافی دریافت کنیم؟

پاسخ شهرداری تهران به ادعای واگذاری املاک نجومی

مشاور شهردار تهران با تأکید بر این که هیچ فرد حقیقی و حقوقی خارج از تعاونی از شهرداری، مسکن دریافت نکرده است، افزود: تنها پرسنل شهرداری در قالب ۱۱۴ تعاونی مسکن دریافت کرده‌اند.

باز خبر,به گزارش ایسنا، محمود صلاحی با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری که پیرامون واگذاری املاک نجومی پخش شد، گفت: از خداوند بزرگ طلب می‌کنم با صدق کلام و نیت درست واقعیت را به مردم اعلام کند.

وی با اشاره به ۵۶۴۳۳ نفر پرسنل در شهرداری تهران که در بخش‌های مختلف خدمات‌رسانی می‌کنند، افزود: ۲۷۶۳۷ نفر از پرسنل شهرداری تهران در قالب ۱۱۴ تعاونی مسکن ظرف ۱۰ سال گذشته برای گرفتن مسکن ساماندهی شده‌اند که از این میان ۱۴۳۳۵ نفر با همکاری همه پرسنل شهرداری و ارگان‌های مرتبط از جمله آب و برق و گاز و … موفق به اخذ مسکن شده‌اند. این تعاونی‌ها همه پرسنل رسمی و قراردادی را در شهرداری تهران به عنوان عضو دربرگرفته‌اند تا با ارائه تسهیلات موجبات خانه‌دار شدن آنها را فراهم کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *