چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

بازسازی واقعه غدیر در ۱۶۸ نقطه کشور

جانشین سازمان بسیج مستضعفین از بازسازی واقعه غدیر در ۱۶۸ نقطه کشور همزمان با ایام عید غدیر خبر داد.

باز خبر,به گزارش خبرگزاری دانشجو، سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در نشست شورای مرکزی کنگره ملی شهدای دانشجو که امروز در این سازمان برگزار شد گفت: خوشبختانه هیچ اختلاف نظری در خصوص شهدا و دفاع مقدس بین مردم و مسئولان وجود ندارد و شهدا کانون وحدت در کشور محسوب می‌شوند.

وی افزود: امروز همه ارکان نظام اسلامی مدیون خون شهدایی هستیم که با بصیرت و شجاعت از دین خدا پاسداری کردند و تا تقدیم جان‌های خود هم مضایقه نکردند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: امروز هجمه فرهنگی دشمن بسیار سنگین است و به همه تارو پود جوانان ما حمله می‌کند، خوشبختانه شما گنجینه‌ای را با برگزاری کنگره ملی شهدای دانشجو فراهم کردید و با یک نگاه علمی و ساز و کار پژوهشی اهداف دفاع مقدس را به نسل‌های بعدی منتقل کردید همواره تاکید می‌کنم که تکرار برگزاری کنگره شهدا خیر و برکت فراوانی دارد.

وی اضافه کرد: سال ۸۹ بازسازی واقعه غدیر خم براساس پژوهش‌های صورت گرفته اولین بار در جمکران صورت گرفت و بیش از ۷۰ هزارنفر در این مراسم شرکت کردند و بخشی از واقعه غدیر را مشاهده کردند سال بعد داوطلبان برای این کار به میدان امدند و امسال ۱۶۸ نقطه کشور با همکاری مردم در ایام عید غدیر این واقعه بازسازی خواهد شد.

فضلی ادامه داد: مردم در دفاع مقدس به میدان آمدند دانشجویان و اساتید نیز سهم عمده ای از دفاع مقدس را به خود اختصاص دادند در برنامه راهیان نور در حوزه دانشگاهی کار بزرگی صورت گرفته و هر چه پیش می‌رود اتفاق ماندگاری برای نسل‌های آینده باقی خواهد ماند که امروز همه روسای دانشگاه‌ها و اساتید برای برگزاری اردوهای راهیان نور احساس وظیفه می کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *