مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

بازداشت ۱۰ نفر با اتهام تخلف ۱۵ هزار میلیارد تومانی/ تسهیل قاچاق ۸۰۰ تن الکل سفید و ۲۰۰۰ کانتینر به داخل کشور

تا کنون ۱۰نفر از کارکنان گمرک پرویز خان کرمانشاه به دلیل تخلفات گسترده گمرکی دستگیر شده‌اند و طبق اطلاعات بدست آمده با توجه به حجم بالای تخلفات روی داده، تعداد دستگیرشدگان افزایش می‌یابد.

به گزارش تسنیم، به گفته برخی منابع، این افراد در سالهایی که به تخلفات گوناگون در گمرک پرویز خان مشغول بوده‌اند بیش از ۱۵۰۰۰میلیارد تومان از حقوق دولتی را تضییع کرده‌اند.

یکی از اتهامات این افراد تسهیل در قاچاق بیش از ۸۰۰ تن الکل سفید به داخل کشور بوده است.

همچنین دستگیرشدگان برای بیش از ۲۰۰۰ کانتینر که تنها مجاز به ورود موقت به کشور بوده‌اند، امکان قاچاق کالا به داخل را فراهم کرده‌اند.

بر اساس سندی گمرکی، این افراد به دستور مرجع قضایی احضار و با توجه به ناتوانی در تامین وثیقه راهی زندان دیزل آباد کرمانشاه شدند. لازم به ذکر است برای این افراد بیش از ۲۰۰میلیارد تومان وثیقه در نظر گرفته شده بود.

جزئیات پرونده تخلف در “گمرک پرویزخان”/ تشکیل پرونده به‌درخواست گمرک بوده/ تخلفات مربوط به صادرات یک محصول خاص
مدیر گمرک پرویزخان گفت: پرونده تخلفات تعدادی از کارکنان گمرک پرویزخان در مرحله مقدماتی و بررسی اولیه قرار دارد.

مراد محمدی در گفت‌وگو با تسنیم در کرمانشاه از تشکیل پرونده رسیدگی به تخلفات تعدادی از کارکنان گمرک پرویزخان خبر داد و اظهار داشت: تشکیل این پرونده به‌درخواست گمرک پرویزخان بوده است تا به تخلفاتی که در سالهای ۹۱ تا ۹۲ رخ‌داده رسیدگی شود.

مدیر گمرک پرویزخان با بیان اینکه این تخلفات پیش از حضور وی در این مسئولیت رخ داده است، بیان کرد: آنچه در برخی رسانه‌ها در رابطه با گستردگی تخلفات بیان شده گمانه‌زنی است و باید خاطرنشان کنم که این پرونده با اعلام جرم گمرک پرویزخان تشکیل شده است.

محمدی از حضور ۱۰ نفر از کارکنان گمرک پرویزخان به‌همراه چند عامل خارج از مجموعه در این پرونده تخلفاتی خبر داد و عنوان کرد: این افراد برای بررسی دقیق‌تر این پرونده احضار شده و اکنون تحت نظر هستند که اتهام اصلی پرونده نیز تخلفات صادرات یک محصول است.

وی با بیان اینکه این پرونده در چند روز تکمیل می‌شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم تا دو روز آینده بررسی اولیه پرونده به پایان برسد و پس از آن اطلاع‌رسانی کامل در مورد تخلفات انجام می‌شود.

تکذیب خبر زندانی شدن کارکنان گمرک پرویزخان
یک منبع آگاه خبر زندانی شدن کارکنان گمرک پرویزخان را تکذیب کرد.

به گزارش مهر، برخی از رسانه ها در گفتگو با مدیر گمرک پرویز خان و با استناد به نامه این فرد به مدیرکل گمرک استان کرمانشاه از زندانی شدن ۱۰ نفر از پرسنل گمرک پرویز خان خبر داده بودند.

در همین خصوص یک منبع آگاه با اشاره به اینکه مدت ها پیش جمعی از کارکنان گمرک پرویز خان که تعداد آن ها ۹ نفر بود، جهت ارائه توضیحات لازم به نهادهای اطلاعاتی احضار شده بودند، اظهار داشت: با این وجود از میان این افراد کسی در زندان دیزل آباد کرمانشاه زندانی نشده است.

وی افزود: بر اساس روال همه پرونده ها که پیگیری می شود این افراد نیز احتمال دارد بی گناه باشند و تبرئه شوند.

این منبع آگاه گفت: بعد از نهایی شدن رای دادگاه در خصوص پرونده برخی تخلفات اقتصادی صورت گرفته در مرز، از طریق اطلاع رسانی مناسب، مردم در جریان این موضوع قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه برای اعلام خبر چنین پرونده هایی تنها مراجع قضایی و امنیتی می توانند اطلاع رسانی کنند، گفت: کسی جز مراجع قضایی و امنیتی نمی توانند این نوع اخبار را اطلاع بدهد و اگر کسی با آبروی افرادی که جرم آنها اثبات نشده بازی کند، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *