فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی

شرایط اعطای تسهیلات مسکن به خانه اولی ها را تشریح شد!

شرایطی را که استعلام و رصد می کنیم در دو حوزه است ، حوزه بانکی و حوزه سازمان ملی زمین و مسکن که از امکانات دولتی برای تامین مسکن استفاده نشده باشد.

بازخبر / ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت : هر چقدر میزان سپرده گذاری متقاضیان خرید مسکن از ۴۰ میلیون تومان کمتر باشد بازه زمانی دریافت تسهیلات طولانی تر خواهد شد.

رحیمی افزود ؛ در۶ دوره ۶ ماهه یعنی بعد از ۳ سال می توانند تا ۸۰ میلیون نومان استفاده کنند .

وی ادامه داد ؛ کسانی که متقاضی تسریع هستند و می خواهند در زمان کوتاهتری از تسهیلات بانک مسکن استفاده کنند با توجه به اینکه حداقل مدت انتظار در حساب صندوق پس انداز مسکن یکم یکسال است ۴۰ میلیون تومان باید به حساب واریز کنند که پس از گذشت یکسال ۸۰ میلیون تومان از تسهیلات استفاده خواهند نمود.
رحیمی اضافه کرد: اگر متقاضیان بخواهند سقف را استفاده کنند باید ۴۰ میلیون تومان سپرده گذاری کنند و بانک مسکن به ازای میزان سپرده گذاری هر ۶ ماه یکبار متوسط موجودی به آنها تسهیلات پرداخت می کند.
وی شرایط اعطای تسهیلات مسکن به خانه اولی ها را تشریح کرد و گفت: شرایط بانک مسکن برای خانه اولی ها این است که باید زوجین سابقه استفاده از تسهیلات بانک مسکن یا شبکه بانکی را در حوزه مسکن نداشته باشند و همچنین از امکانات دولتی برای تامین مسکن استفاده نکرده باشند.

وی تصریح کرد : شرایطی را که استعلام و رصد می کنیم در دو حوزه است ، حوزه بانکی و حوزه سازمان ملی زمین و مسکن که از امکانات دولتی برای تامین مسکن استفاده نشده باشد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *