مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
روحانی در تماس تلفنی با نخست وزیر انگلیس:

ایران از حضور شرکتهای اروپایی و انتقال سرمایه و فناوری استقبال می‌کند

رئیس جمهوری در تماس تلفنی با نخست وزیر انگلستان با تاکید بر این که اجرای برجام باید به گسترش همکاریهای اقتصادی منجر شود، گفت: تقویت همکاریهای مشترک اقتصادی می‌تواند پایه های توافق را نیز مستحکمتر کند و این به نفع کشورهای ما و جهان خواهد بود.

بازخبر / رئیس جمهوری در تماس تلفنی با نخست وزیر انگلستان با تاکید بر این که اجرای برجام باید به گسترش همکاریهای اقتصادی منجر شود، گفت: تقویت همکاریهای مشترک اقتصادی می‌تواند پایه های توافق را نیز مستحکمتر کند و این به نفع کشورهای ما و جهان خواهد بود.

دکتر حسن روحانی دیشب (سه‌شنبه، ٢٩ دیماه) در تماس تلفنی با دیوید کامرون گفت: همه باید تلاش کنیم تا توافق هسته‌ای به خوبی اجرایی و عملیاتی شود، جمهوری اسلامی ایران مشروط بر آن که طرف مقابل به همه تعهدهای خود عمل کند، به همه تعهدهای خود عمل خواهد کرد.

وی به ضرورت توسعه همکاریهای مشترک ایران و انگلستان در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، علمی و سیاسی اشاره کرد و افزود: باید با ایجاد تحرکی در روابط دوجانبه که می‌تواند به نفع ملتهای دو کشور، منطقه و جهان باشد، کم کاریهای گذشته در این عرصه را جبران کرد.

روحانی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از حضور کمپانیهای اروپایی و انتقال سرمایه و فناوری و همکاری در عرصه های مالی و بانکی استقبال می‌کند.

رئیس جمهوری با اشاره به اراده مستحکم دو کشور برای توسعه همکاریهای دوجانبه گفت: این اراده در میان مقامهای ارشد دو کشور، زمینه را برای ایجاد تحرکی جدی در روابط فراهم کرده است.

نخست وزیر انگلستان نیز در این تماس تلفنی با تبریک اجرای رسمی برجام و ضرورت تعهد طرفین به اجرای دقیق آن، عنوان کرد: همه طرفین باید به تعهدات خود تحت برجام عمل کنند و انگلستان قطعا این کار را انجام خواهد داد.

کامرون همچنین به ضرورت تحرکی جدی در روابط همه جانبه ایران و انگلستان اشاره کرد و افزود: انگلستان آماده است تا تمامی تخصص و تجربیات مالی، بانکی و اقتصادی خود را دراختیار جمهوری اسلامی ایران قرار دهد و بی‌تردید افزایش رفت و آمد میان مقامهای ارشد دو کشور  می‌تواند به تقویت این همکاریها و روابط دو کشور کمک کند.

وی تصریح کرد: اطمینان می‌دهم که خواهان روابط بهتر میان دو کشور هستیم، اکنون به مرحله‌ای رسیده‌ایم که توسعه بیش از پیش روابط دو کشور را ضروری می‌سازد و ما باید رایزنیهای خود را در عرصه منطقه‌ای نیز تقویت کنیم.

نخست وزیر انگلستان همچنین بابیان این که بزودی بخش صدور ویزا در سفارت لندن در تهران فعال خواهد شد، ابراز امیدواری کرد که با رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کند

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *