اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

بهسازی مدرسه ۱۷ شهریور قشم توسط معلمان

مدیر و تنی چند از معلمان مدرسه ۱۷ شهریور روستای هلر شهرستان قشم، اقدام به تجهیز، تعمیر، شعارنویسی، رنگ‌آمیزی و زیباسازی مدرسه محل تدریس خود با هزینه بالغ بر ۱۵۰ میلیون ریال کردند.

بازخبر ، در راستای استفاده از خیرین و مشارکت همگانی در اجرای پروژه مهر در شهرستان قشم، صبح امروز مدیر و تنی چند از معلمان دبستان ۱۷ شهریور روستای هلر این شهرستان اقدام به تجهیز، تعمیر، شعارنویسی، رنگ‌آمیزی و زیباسازی مدرسه محل تدریس خود کردند.

بیش از ۱۵۰ میلیون ریال با کمک معلمان و مدیر این مدرسه برای رنگ‌آمیزی کلاس‌ها و درب و پنجره کلاس‌ها، سقف کاذب کلاس‌ها، خرید کولر، کمد معلمان، موکت، شعارنویسی، میز و خرید اقلام ورزشی هزینه شده است.

مدیر آموزش و پرورش قشم با حضور در آموزشگاه ۱۷ شهریور روستای هلر از زحمات و حرکت زیبای فرهنگیان و مدیر این آموزشگاه تقدیر و قدردانی کرد.

بهرام پوراشرف همکاری و همیاری همه آحاد جامعه در راستای اهداف آموزش و پرورش را مهم خواند و اظهار داشت: در سند تحول نظام تعلیم و تربیت کشور، نقش مشارکتی مردم و جامعه در رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی بسیار پررنگ و فعال دیده شده است.

وی به مشارکت خوب انجمن اولیا و مربیان در مدارس این ناحیه آموزشی اشاره و تصریح کرد: این انجمن باید در راستای اعتلای اهداف آموزشی و پرورشی مدارس خود نقش بسزایی داشته باشد.

 

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *