مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس خبر داد

کاشت یک میلیون گل فصلی از نیمه شهریور ماه در بندرعباس

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس گفت: از نیمه شهریور ماه جاری، کاشت گل‌های فصلی در شهر بندرعباس آغاز می‌شود.

خادم

بازخبر ،مصطفی خادم صبح امروز در نشست کارگروه فضای سبز شهرداری بندرعباس اظهار کرد: هر ساله با مطلوب شدن هوا در شهر بندرعباس، کاشت گل‌های فصلی انجام می‌شود و امسال نیز از نیمه شهریورماه کاشت این گل‌ها انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: گرمای شهر بندرعباس به این اجازه را نمی‌دهد که همه ایام سال از این گل‌ها بهره ببریم، به همین دلیل با خنک شدن هوا، گل‌های فصلی در شهر بندرعباس کاشته می‌شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس با اشاره به گونه‌های قابل کاشت، خاطرنشان کرد: گونه‌هایی مانند اطلسی، جعفری، آهار، شقایق، گازانیا و همیشه بهار از جمله گل‌های فصلی هستند که در شهر بندرعباس کاشته می‌شود.

خادم درباره کاشت گل‌های گلایل نیز اظهار کرد: کاشت آزمایشی گل‌های گلایل در شهر بندرعباس طی سال‌های قبل با نتایج مثبتی همراه بوده و امسال کاشت این گل‌ها به‌صورت ویژه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز بندرعباس با بیان اینکه کاشت گل‌ها در نهالستان سازمان انجام می‌شود که این امر صرفه‌جویی در هزینه‌ها را برای سازمان به‌همراه داشته است، عنوان کرد: سعی داریم امسال بیش از یک میلیون نشای گل‌های فصلی در شهر بندرعباس بکاریم و چهره شهر را تغییر دهیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته نزدیک به ۷۰۰ هزار نشای گل فصلی در بندرعباس کاشته شد که ۴۰۰ هزار نشای آن به‌صورت بذری بوده است، ادامه داد: گل‌هایی که به‌صورت بذری کاشته می‌شود به‌دلیل اینکه در آب و هوا شهر بندرعباس رشد می‌کند، مقاومت بیشتری خواهند داشت.

 

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *