چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

علاقه یک برزیلی به امام خمینی «ره»/ او را همه دوست دارند

یکی از برزیلی‌های ساکن ریو علاقه بسیاری از خود نسبت به امام خمینی«ره» نشان داد.

بازخبر / از ریو، بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو در حالی از سه شنبه هفته جاری با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز می‌شود که شور و هیجان برگزاری المپیک هنوز در مردم وجود دارد.

در یکی از اماکن عمومی ریو وقتی یکی از راهنماهای تورهای مسافرتی متوجه ایرانی بودن اعضای کاروان کشورمان شد به ابراز احساسات درباره ایران پرداخت و چند کلمه ای فارسی صحبت کرد او سپس با بیان اینکه به بیشتر کشورهای جهان سفر کرده است از آرزویش برای سفر به ایران سخن گفت و عنوان کرد کلکسیونی از پول‌های رایج کشورها را جمع‌آوری کرده است و خواستار داشتن پول ایران شد.

وقتی یکی از اعضای کاروان یک پنج هزار تومانی به وی داد او با تعجب و صدای بلند گفت: «آیت الله خمینی» که تعجب همگان را در بر داشت و بوسه ای بر چهره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی زد.

این برزیلی با علاقه زایدالوصفی از حضرت امام سخن می‌گفت و پولی را که دریافت کرده بود را با خوشحالی به اطرافیانش نشان می‌داد تا ثابت شود به قول مقام معظم رهبری «این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.»

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *