مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
عضو هیأت رئیسه مجلس:

آشوری : اولویت‌ مهم برنامه ششم توسعه شرایط سرمایه‌گذاری به منظور ایجاد اشتغال است

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ریشه اصلی توسعه پایدار در کشور توجه همه‌جانبه به ظرفیت‌های ملی است و یکی از این ظرفیت‌ها، نیروی جوان جامعه است.

بازخبر به نقل از فارس، محمد آشوری ظهر دیروز در جمع شماری از فعالان صنعتی استان هرمزگان اظهار کرد: به دنبال شکل‌گیری توافق هسته‌ای شاهد بهبود تدریجی اوضاع اقتصادی و رفع برخی از مسائل، مشکلات پولی و بانکی و رشد فعالیت خطوط کشتیرانی جهانی به کشورمان و افزایش توان سرمایه‌گذاری داخلی در سایه کاهش ریسک هستیم که باید به تداوم این وضعیت کمک کرد.

وی افزود: غربی‌ها در اجرای برجام موانعی ایجاد می‌کنند که برخلاف قواعد و اصول بین‌المللی است و در شرایطی که در برجام به برخی از موضوعات متعهد شده‌اند از اجرای آن سرباز می‌زنند و یا در اجرای آن کارشکنی می‌کنند.
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: تحرک اقتصادی در جامعه در گروی ایجاد آرامش اقتصادی است و یکی از دستاوردهای برجام را می‌توان ایجاد آرامش نسبی در جامعه برای رشد سرمایه‌گذاری و کاهش ریسک در این بخش دانست که البته باید با مجموعه اقداماتی این فرآیند تکمیل شود.
آشوری با بیان اینکه دشمنان رشد و توسعه ملی ایران را نشانه رفته‌اند، تبیین کرد: باید برای مقابله با تهدیدات دشمنان در داخل همصدا و همسو باشیم و با جلوگیری از فرصت‌سوزی‌ها، عرصه را برای کار و اشتغال هرچه بیشتر فراهم کنیم.
وی عنوان کرد: امنیت و اقتدار امروز ایران را در منطقه مدیون جانفشانی‌های استوارانه فرزندان غیور ملت ایران در سپاه در برابر دشمنان تکفیری در صدها کیلومتر دور تر از مرزهای کشورمان هستیم که چشم یک توطئه بزرگ منطقه‌ای را با دوراندیشی‌های هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی کور کردند.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در همین زمینه بیان کرد: سهم ایران در امنیت منطقه‌ای به اندازه‌ای رشد و اقتدار یافته که اکنون هیچ معادله‌ سیاسی بدون حضور ایران معنا ندارد، بنابراین باید از این نقش قوی در عرصه سیاسی، در حوزه‌های اقتصادی نیز استفاده کنیم.
آشوری، یکی از اولویت‌های مهم برنامه ششم توسعه کشور را تسهیل شرایط و فرآیند سرمایه‌گذاری به منظور ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و مهار رکود در جامعه دانست و متذکر شد: سرمایه‌گذاران منتظر مهیا شدن فرصت‌ها نمی‌مانند بلکه ما باید شرایط ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری و حضور آنان را فراهم کنیم تا این روند در کشورمان سرعت هر چه بیشتری به خود بگیرد.
وی، برنامه‌ریزی برای توسعه منابع انسانی و استفاده از توان بالای نیروی جوان کشور را ضروری دانست و یادآور شد: برای استفاده بهینه از توان ارزشمند و وسیع نیروی انسانی موجود در کشورمان فرصت زیادی نداریم و اگر از این ظرفیت به خوبی بهره‌مند نشویم، در آینده آسیب خواهیم دید.
عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس اضافه کرد: ما آماده‌ایم تا پیشنهادهای موجود برای توسعه هر چه بیشتر استان هرمزگان را جمع‌بندی و در زمان بررسی برنامه ششم در صحن به عنوان پیشنهادات ویژه مطرح و برای تصویب آنها تلاش کنیم.
آشوری در پایان ابراز امیدواری کرد که در سایه همکاری هر چه بیشتر همه قوا در کشور، سال جاری سالی پررونق در عرصه اقتصادی باشد.

 

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *