چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

افزایش پروازهای مسافری از بندرعباس

مشاور رسانه ایی مدیرکل فرودگاههای استا ن هرمزگان اربرنامه های افزایش پروازهای فرودگاههای استان خبر داد .

به گزارش بازخبر به نقل از روابط عمومی فرودگاههای استان هرمزگان ، حسین پاسلار با اعلام این خبر افزود : طرح افزایش پروازهای فرودگاههای استان همچنان در دستور کار قرار دارد و قطعن خبرهای خوبی همچنان در راه خواهد بود .

حسین پاسلار گفت : در پنج ماهه ابتدای امسال در ۷ مسیر شامل تهران مشهد ، یزد ، شیراز ، تبریز ، ابوموسی و اصفهان شاهد افزایش پرواز و در دو مسیر کرمانشاه و جاسک شاهد برقراری پرواز بودیم که برقراری پرواز جاسک در راستای منویات مقام معظم رهبری از اهمیت ویژه ایی برخوردار بوده و با دستورات اکید مدیرکل فرودگاههای استان این روند رو به افزایش همچنان با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد .

مشاور رسانه ایی مدیر کل فرودگاههای استان با اشاره به اهمیت جایگاه افرایش پرواز در روند گسترش فعالیت های فرودگاهی استا ن افزود طرح های پروژه های مختلفی به دستور مدیر کل فرودگاههای استان در حوزه های مختلف فرودگاهی و هوانوردی برنامه ریزی و در حال اجرا است . که مهمترین حوزه ی آن قطعا افزایش خطوط پروازی بوده ، چراکه افزایش پروازها مهمترین عامل در روند توسعه فرودگاهی خواهد بود .

وی اضافه کرد هم اکنون حدود ۲۱۰ پرواز هفتگی ازفرودگاه بین المللی بندرعباس به ۱۸ مسیر پروازی در حال انجام است که با اجرای طرح ها شاهد افزایش پرواز خواهیم بود .

پسندیدم(2)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *