فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی
وزیر ورزش و جوانان خبر داد

افزایش شمار سمن‌های جوانان به ۲۰۰۰ سمن

وزیر ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر ۱۵۰۰ سازمان مردم‌نهاد جوانان در کشور فعالیت می‌کنند که امیدواریم تا پایان دولت یازدهم تعداد آنها به دو هزار سازمان مردم‌نهاد افزایش یابد.

گودرزی

بازخبر ،وزیر ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر ۱۵۰۰ سازمان مردم‌نهاد جوانان در کشور فعالیت می‌کنند که امیدواریم تا پایان دولت یازدهم تعداد آنها به دو هزار سازمان مردم‌نهاد افزایش یابد.

به گزارش ایسنا، محمود گودرزی در همایش تبیین دستاوردهای فرهنگی دولت تدبیر و امید که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور و جمعی از وزیران در کتابخانه ملی برگزار شد، افزود: امیدواریم با افزایش کمی سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان در جهت کیفی‌سازی و غنی‌سازی محتوایی آنها اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان بر سه محور عمده قابل دسته‌بندی است، گفت: توسعه مشارکت‌ اجتماعی جوانان از جمله این محورهاست. در این جهت اقدام به حمایت از تشکل‌های جوانان با رویکرد مشارکت جوانان در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی کردیم. ۷۰۰ سمن در دولت هشتم در حوزه جوانان شکل گرفت اما در دولت‌های نهم و دهم به ۵۰ سمن کاهش یافت.

وزیر ورزش و جوانان تلاش‌های صورت گرفته در حوزه ازدواج جوانان و تعالی خانواده را از دیگر محورهای فعالیت وزارت ورزش و جوانان برشمرد و اظهار کرد: این وزارتخانه با تاکید بر آموزش قبل، حین و پس از ازدواج و کمک به استحکام خانواده اقداماتی انجام داده است. در این جهت حمایت و ایجاد مراکز مشاوره تخصصی در زمینه ازدواج و خانواده را در دستور کار خود قرار داده‌ است و تلاش کرده در جهت افزایش ازدواج و کاهش طلاق گام بردارد.

گودرزی اظهار کرد: توجه به طرح‌های الگوی ملی با رویکرد فرهنگ‌سازی در حوزه‌هایی مانند فضای مجازی، افزایش سواد رسانه‌ای، توجه به هویت ملی و دینی جوانان یکی دیگر از محورهای عمده فعالیت ما در حوزه جوانان بوده است. در این جهت اقدام به تشکیل ستاد ملی ساماندهی امور جوانان کردیم و متناظر با آن ستادهای استانی نیز تشکیل شد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *