مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

اعلام زمان نام نویسی انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه غرب هرمزگان

ستاد انتخابات وزارت کشور در اطلاعیه شماره یک زمان نام نویسی انتخابات میان دوره ای در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان را اعلام کرد.

بازخبر،ستاد انتخابات وزارت کشور در اطلاعیه شماره یک زمان نام نویسی انتخابات میان دوره ای در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده زمان نام نویسی از تاریخ ۸ اسفند ۹۵به مدت یک هفته است. انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ۲۹اردیبهشت ۹۶برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، در تاریخ ۲۵ اسفند ۹۴ صحت انتخابات مجلس(مرحله اول) غرب هرمزگان از سوی شورای نگهبان تایید شد. پس از برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس حوزه انتخابیه بندرلنگه،بستک و پارسیان که در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۹۵ انجام شد، وب سایت رسمی ستاد انتخابات هرمزگان در تاریخ ۱۱ اردیبهشت اعلام کرد از مجموع ۱۰۰ هزار و ۸۲۹ رای ماخوذه آقای خالد زمزم نژاد با کسب ۶۰ هزار و ۷۵۹ رای به عنوان نماینده منتخب مردم غرب هرمزگان به مجلس شورای اسلامی در دوره دهم راه یافت.

۱۹ روز پس از برگزاری انتخابات مرحله دوم غرب هرمزگان “سیامک ره پیک” سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۵ در گفت وگوی خود با خبرگزاری ها اظهار کرد: در جلسه امروز شورای نگهبان با بررسی گزارش های دریافتی با توجه به مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *